0

@Katalonczyk1995 Martinez żyć meczem potrafi? :D

0

@daro22 hahaha  dobre XD

0

@kamilek20039 oby oby :)

0

@rademenes Suarez grał tez zkontuzją więc nie dziw sie ze gorzej grał....

0

@Grubson06 też sie zgadzam i smutne że grają leśne dziadki i kolesiostwo :(

0

@Cariones 0 doświadczenia XD

1

@Cou7_ley jeszcze Rasiaka niech wezmie do klubu old boyów XD

0

W przypadku odejścia jak szybko nowego trenera zatrudnią?

0

@BarcaInfo oby oby :) Trzeba mu podziękować za to co zrobił(osiągnięcia jakieś ma ) ale już sie wypalił...

0

@damcio24 tylko żeby były to wiarygodne źródła A ne jakiś Józek z Mietkiem XD

0

@D10SLEO byłem w Anglii i Niemczech i tak sie ne gniotą XD

0

Nw co mają polacy czemu się ciągle tyrają w innych krajach tak po sobie nie cisną od cczego to zależy że polak polaka tak lubi cisnąć a w innych krajach tak nie ma XD

0

@bsojka10 jak uwazasz

0

@kris81 akurat za to co zdobył tak czy siak trzeba mu podziękować chociaż kultura obowiązuje też go nie chce ale swoje zrobił :)

0

@damcio24 skąd niby wiesz? xd

1

@Kvcber kupując zapewne Williama xd

0

@bsojka10 liczby tez są ważne

1

@Nano22 myszke podłącz kolega na dole ci napisał jak :)

0

@MarioVeB! ado fona nie da sie myszki podłączyć ktoś mi kiedys gadał że niby można....

4

@tomek1234560 no bardzo...a asyst ile ma  roberto a ile semedo?

0

@bsojka10 asysty ile ma roberto a ile semedo?

1

@xavi890 co ty masz do Roberto zobacz ile on dał asyst a ile Semedo....

0

@damianex10 prawym przyciskiem myszy kliknij odswiez sobie

0

@ViscaBarca123 oki :)

1

@ViscaBarca123 ok dzięki za info :)

1

@ViscaBarca123 co o nim powiesz? :)

0

@ViscaBarca123 będzie jakaś transmisja lub stream?:)

0

@Witekk10 Valverde lubi to XD

0

@Szymoxn20 pewnie zostanie

2

Świetny materiał   @Robertinho  więcej takich materiałów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?