LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Delolen Ernest dostane nowy kontrakt do 2030 XD
0
@damianex10 Dembus tez ma urazy....
0
@Barceolna123 Messi akurat ma sporo do gadania po 1 kapitan a po 2 takie osiągnięcia co ma żaden piłkarz nie ma podjazdu do niego ....
0
@HiddenDevil z dystansem do tego podchodz nie przylazł jeszcze....
0
@KacperVEB PSG go nie odda
0
@ViscaBarca123 ja tez tak mam dzięki za opinię :)
0
@KamQiX szejk i tak go nie sprzeda z dystansem do takich inf podchodzić lepiej....
0
@FcBforever221 Wague bedzie nowym Alvesem
0
@Cochise jeju jeszcze nie przyszedł...
0
@ViscaBarca123 już sie gubie przy tych młodych nazwiskach dzięki za przypomnienie a co sądzisz a tym infie o Ney ? Podchodzić z dystansem? :) CZy mówi o tym jakieś wiarygodne źródło?
0
@Croocers ja bym do tych plotek z dystansem podchodził jeszcze nie przyszedł
0
A jutro Bartek powie że to neprawda :D
0
@BarcaInfo wiarygodne źródło jakieś potwierdza?
0
Teoretycznie jakby nasi dali Cou i Dembusa to by musieli coś dopłacić czy by wystarczyło oczywiście teoretycznie? :D
0
@shinthps PSG go ne puści XD
1
@BarcaInfo wierzysz w to? :D Czy mają pryma aprilis jakiś? :D
0
@ViscaBarca123 co o tym Ansu powiesz bo widze że wielu użytkowników o nim pisze na la rambli czasem :)
0
@Barcelismo pewnie zastanawia się ile leśnych dziadków kupić XD
3
no to po de Ligcie mamy jak ofensywny styl.... :/
0
@Philippe2309 ile odcinków ma?:)
0
@Nano22 każdy polityk kradnie to wiem i tak :D
0
@donleoJR ok...
0
@macio_944 jakościowo jak ten film?
0
@kamson24 mi chodzi czy wart jest oglądania
0
Sporo użytkowników pisze o tym serialu Czarnobyl. O czym jest ten film i czy wart go oglądać?:)
0
@Ronaldinho10_ trzeba szukać dostępnych trenerów
0
@Midast liczby Roberto a Semedo mówią co innego
0
@Ronaldinho10_ Guardiola gadał już że tu ne wróci , Pochetino był sporo czasu związany z Espaniolem to tez mówił że tu nie przyjdzie , loppa Live ne wywali....
2
Co sądzicie o tym Martinezie dałby rade?
0
@TheNekro94 chociaz 21 bramek zapakował w lidze a co o Busim powiesz i jego wypaleniu ? XD