LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca_Big_Moment a ja myślałem że wystarczy popatrzeć na nazwisko trenera i wszystko wiadomo....
0
@fcbheroes czasem się zastanawiam czy udaje durnego czy po prostu nim jest ten Bartek XD
8
Leo is a legend :)
0
@Olkovsky9 mamy Dembusia sam Bartek mówił że jest lepszy od Neya :D
1
Ja i tak sie będe cieszyć z tego PK jak wygrają nasi po 1 bo jestem kibicem po 2 dublet to tez wiele 3 mam dość tego trenera i raczej nic z tym nie zrobie ale dublet to tez sporo co taki RM ma powiedzieć 12 porazek w sezonie w lidze np....Prawdziwy kibic był-jest-będzie z Barcą a że będzie ten sam nudny typ to trudno ja i tak zawsze jestem z nimi a że zarząd coś w Ernescie widzi to ich sprawa :) 4 cieszmy się z każdego trofeum co zdobywa Leo po jego odejściu moze być to z nami co z Realem więc ludzie po prostu cieszmy się chwilą dopóki go mamy każdym meczem ,który rozgrywa potem wspomnienia zostaną... :) Pozdrawiam :)
0
@LODOMIR każdy normalny wie kto był najlepszy ale jak zawsze prawdopodobnie bedzie spisek :(
2
@DaPi od razu nie do zrealizowania po 1 za niego ze 150 by chcieli po drugie Czelsi ma bana a po 3 myślisz że wszystkich zaczną najlepszych sprzedawać przy banie pomyśl troche.....
0
@Momalsino Ronaldo z Modriciem obaj wygrali LM ale Modrić jeszcze na MS daleko zaszedł nieoczekiwanie z Chorwacją i nikt tego sie nie spodziewał bo to była sensacja i dlatego wygrał bo byli czarnym koniem MŚ
0
@sokot pewnie dadzą komuś z Live jakby wygrali....
5
@barcanawieki wyprrowadzic sie do USA juz mozesz....
0
@Mario96w nom miejmy nadzieje specjalnie czekam na jakies newsy :D
0
@Mario96w jaka pierwsza mam 25 lat po prostu wczoraj było info że dziś będzie dzień w którym wszystko sie wyjaśni....XD i nie ma potwierdzenia a nie wiadomo o co chodzi z tym wyjaśnianiem XD
1
Miały być ogłoszenia wczoraj pisane było że sie wszystko roztrzygnie i ani widu ani słychu XD
0
@piieter zostanie ten na rok jeszcze....
1
@Barca_Big_Moment fajnie jakby de Ligt przyszedł i ogarnął naszych w szatni ale pewnie mu nie pozwolą.... :/
0
@piieter fajnie jakby przyszedł de Ligt i ich ogarnął ale pewno nie pozwolą młodemu.... :/
9
każdy to wie....
0
@masik86 hahaha za piękne by to było :d ale rok kolejnej defensywnej taktyki będzie bolesny... :/
0
@Skila_nie_kupisz Xavi &Andres ah szkoda ze juz ich nie ma :/
0
@codemat nie juz nie dzięki :)
0
@Barca_Big_Moment ciekaw jestem jutro tych ogłoszeń :D
0
@BigShaq najlepiej by mi pasował Rodri taki Busi tylko bardziej drewniany ale na tą pozycje by sie nadał wg mnie :D
0
@Barca_Big_Moment jedynie Felipe mi pasi na zmiennika dla Jordiego jako zmiennik jak znalazł ale reszta zdecydowanie nie XD Felipe ma ogranie w lidze by dużo nie wymagał gry ze względu na wiek :D
0
@student97r zawsze byki waliłem mam dysleksje,dysortografie i dysgrafie więc sorka za byka :D
0
@arcziFCB ciekaw jestem kogo Leo by ustawił i czy by dalej leśne dziadki grały tego jestem ciekaw :D
1
@BigShaq ciekaw jestem też w sumie czy postawią na Wague czy coś więcej zabulą na jakiegoś....
1
@Barca_Big_Moment serio nw co on widzi w zawodnikach 30+ serio go nie rozumiem. Doświadczenie to nie jest to samo co młodość,szybkość ...XD
0
Jak myślicie jeżeli wzmocnimy skład de Jongiem,de Ligtem i Grizmanem to za rok za co Barca może wziąść się do wzmocnienia? Jakieś sugestie czy może to być LO czy może SN?
1
@arcziFCB będzie grającym trenerem ^^
1
@Barca_Big_Moment no nw Parejo też 30 lat ma Ernesto uwielbia 30+ XD