1

@Barca_Big_Moment  a ja myślałem że wystarczy popatrzeć na nazwisko trenera i wszystko wiadomo....

0

@fcbheroes czasem się zastanawiam czy udaje durnego czy po prostu nim jest ten Bartek XD

8

Leo is a legend :)

0

@Olkovsky9 mamy Dembusia sam Bartek mówił że jest lepszy od Neya :D

1

Ja i tak sie będe cieszyć z tego PK jak wygrają nasi po 1 bo jestem kibicem po 2 dublet to tez wiele 3 mam dość tego trenera i raczej nic z tym nie zrobie ale dublet to tez sporo co taki RM ma powiedzieć 12 porazek w sezonie w lidze np....Prawdziwy kibic był-jest-będzie z Barcą a że będzie ten sam nudny typ to trudno ja i tak zawsze jestem z nimi a że zarząd coś w Ernescie widzi to ich sprawa :) 4 cieszmy się z każdego trofeum co zdobywa Leo po jego odejściu moze być to z nami co z Realem więc ludzie po prostu cieszmy się chwilą dopóki  go mamy każdym meczem ,który rozgrywa potem wspomnienia zostaną... :) Pozdrawiam :)

0

@LODOMIR każdy normalny wie kto był najlepszy ale jak zawsze prawdopodobnie bedzie spisek :(

2

@DaPi od razu nie do zrealizowania po 1 za niego ze 150 by chcieli po drugie Czelsi ma bana a po 3 myślisz że wszystkich zaczną najlepszych sprzedawać przy banie pomyśl troche.....

0

@Momalsino Ronaldo z Modriciem obaj wygrali LM ale Modrić jeszcze na MS daleko zaszedł nieoczekiwanie z Chorwacją i nikt tego sie nie spodziewał bo to była sensacja i dlatego wygrał bo byli czarnym koniem MŚ

0

@sokot pewnie dadzą komuś z Live jakby wygrali....

5

@barcanawieki wyprrowadzic sie do USA juz mozesz....

0

@Mario96w  nom miejmy nadzieje specjalnie czekam na jakies newsy :D

0

@Mario96w  jaka pierwsza mam 25 lat  po prostu wczoraj było info że dziś będzie dzień w którym wszystko sie wyjaśni....XD i nie ma potwierdzenia a nie wiadomo o co chodzi z tym wyjaśnianiem XD

1

Miały być ogłoszenia wczoraj pisane było że sie wszystko roztrzygnie i ani widu ani słychu XD

0

@piieter zostanie ten na rok jeszcze....

1

@Barca_Big_Moment fajnie jakby de Ligt przyszedł i ogarnął naszych w szatni ale pewnie mu nie pozwolą.... :/

0

@piieter fajnie jakby przyszedł de Ligt i ich ogarnął ale pewno nie pozwolą młodemu.... :/

9

każdy to wie....

0

@masik86 hahaha za piękne by to było :d ale rok kolejnej defensywnej taktyki będzie bolesny... :/

0

@Skila_nie_kupisz Xavi &Andres ah szkoda ze juz ich nie ma :/

0

@codemat nie juz nie dzięki :)

0

@Barca_Big_Moment ciekaw jestem jutro tych ogłoszeń :D

0

@BigShaq najlepiej by mi pasował Rodri taki Busi tylko bardziej drewniany ale na tą pozycje by sie nadał wg mnie :D

0

@Barca_Big_Moment  jedynie Felipe mi pasi na zmiennika dla Jordiego jako zmiennik jak znalazł ale reszta zdecydowanie nie XD Felipe ma ogranie w lidze by dużo nie wymagał gry ze względu na wiek :D

0

@student97r zawsze byki waliłem mam dysleksje,dysortografie i dysgrafie więc sorka za byka :D

0

@arcziFCB ciekaw jestem kogo Leo by ustawił i czy by dalej leśne dziadki grały tego jestem ciekaw :D

1

@BigShaq ciekaw jestem też w sumie czy postawią na Wague czy coś więcej zabulą na jakiegoś....

1

@Barca_Big_Moment serio nw co on widzi w zawodnikach 30+ serio go nie rozumiem. Doświadczenie to nie jest to samo co młodość,szybkość ...XD

0

Jak myślicie jeżeli wzmocnimy skład de Jongiem,de Ligtem i Grizmanem to za rok za co Barca może wziąść się do wzmocnienia? Jakieś sugestie czy może to być LO czy może SN?

1

@arcziFCB będzie grającym trenerem ^^

1

@Barca_Big_Moment  no nw Parejo też 30 lat ma Ernesto uwielbia 30+ XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?