0

@escarabajo ja tam raczej z tych co wypiją wszystko co dadzą a ma % więc spokojnie :D

0

@escarabajo i pewnie jak Ronaldinho zobaczyłeś to i lepiej smakowało zgadza sie? :]

4

Do Alenii zawsze to samo zdjęcie widze XD

0

@BarcaInfo haha dzięki pocieszyłeś :D ale doceniam szczerość :D

0

@BarcaInfo a ty co sądzisz o Rakiecie zostanie czy odejdzie jak myślisz?

1

@WildKidzML ja myśle że to już taki odruch tak samo jak idziesz coś jeść do kuchni i nieświadomi odpalasz światło bo to już jest nawyk i myśle że z Parejo tak samo jest na ostatnim oknie był łączony tu i każdy się cyka przez to zeszłoroczne okno jeszcze tytuł z Williamem bedzie i bedzie to samo....

0

@Arkon wiesz że ja też tego chce ale Ernest i tak swoje zrobi :(

0

@derlysy1979 pyzaty sie zrobił mało gra... :/

0

@Arkon póki Ernest jest trenerem to tak zawsze będzie....  nie dostał Williana tylko Malcoma to zobacz co było oby z de jongiem tak nie było.... :/

2

@Coutinho007  mi sie wydaje ze nie umie wprowadzać zawodników na stałe młodych tylko dziadków na już znajduje a potem z Live 7/11 wylatuje i brakuje szybkości i potem zdziwienie czemu przegra;iśmy no ciekawe wincej dziadków wincej daleko tak zajdziemy co za chory trener.... :/

11

@MadafakinGuy Xavi z emerytury by tu przylazł i by dał więcej jakości niż ci 4 :/ przynajmniej umie do przodu grać a nie tylko to boku i do tyłu....

1

@Filipfcb2000 bo tak będzie ten trener nie nadaje się na prowadzenie wielkiego kluby w meczu z Live 7/11 zawodników to dziadki..... ja rozumie ze 4 miec ale tyle? A za rok w LM ile 9 leśnych dziadków nw co on ma w głowie jak myśli ze starzy zawodnicy nadążą za młodymi :(

2

@IronSanHybrid haha każdy normalny kibic by to wybrał :D

0

@matirix20  no nw.... :/ to kolano a nie zastrzyk w ręke czy tyłek to nie to samo :(

0

@Arkon mówie o tej dwójce a nie kimś lepszym xd

3

@Veb1233 z Ernestem nigdy nie wiadomo :/

3

@WildKidzML  przeczytałem i to i to ale w tamtym roku już leciało o zainteresowaniu Ernesta Parejo i Williana to wszystkiego można sie po nim spodziewać....

2

@Coutinho007 lubi leśnych dziadków 30+.....

0

jakbyście byli trenerem i do wyboru mielibyście Rakiete vs Parejo kogo byście wybrali z tej dwójki? 

5

co on ma do tych 30 lat+ psychiczny jest czy coś? Po drugie wincej pomocników wincej bo ich mało....dalej tak róbmy i leśnych dziadków zatrudniajmy jest info o Parejo czas tylko jeszcze na Williama i grono leśnych dziadków się powiększy....Co za typ coraz bardziej mnie on wpienia....

0

@Avada Kedavra a to tak xd

0

@Avada Kedavra o tym co bierze Samu że Pudzian to też brał i mu pomogło a jemu nie o tym pisze :D

3

@Zbyszard co tu sie dziwić kolejna legenda zbliża się do końca kariery. coraz więcej świetnych zawodników odchodzi na emerytury :( taka jest piłka co to będzie z Messim nie chce nawet myśleć :/

0

@DonAndrzejos  nom fajnie by było by załatwić zawodników szybko i potem sprzedawać wynalazki typu denis i rafinha....bo gomes ze 25-30 wpadnie tak samo z cillesena

0

czy tylko mi sie wydaje że Big Sam ostatnio troche sie ulał oglądając jego pare ostatnich meczy takie miałem wrażenie....

0

@kkbarca niby tak ale jakieś przeczucie każdy z nas ma a ty jakie masz ?:D

0

Myślicie że przed oknem podpiszą kontrakty z de Ligtem i Grizmanem czy za niedługo? :)

0

@sintesox wyobrażasz sobie co mecz zastrzyki ładować w kolano? :( Masakra jaki to ból musi być :(

1

@Avada Kedavra komórki macierzyste to nawet strongmeni biorą Pudzian sam kiedyś mówił że brał ale jak widać nie zawsze to działa....

0

@BigShaq ładny kolor zgadzam się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?