0

ci co odeszli juz tu nie wracają było gadanie kiedyś

1

no niestety nasz Bartek ma klapki na oczach w postaci $ :(

0

prostak i cham z cb do tego gimbus prosze nie odpowiadać na zadne moje komentarze nie będe z 5 letnim chamem rozmawiał nara prostaku

0

to który z naszych 4 kapitanów powinien troche ostrzej ogarnąć zespół jest 4 do wyboru : Leo,Pique,Busi,Roberto ....

0

ale Pique nie raz pokazywał jaki jest pewny siebie w wywiadach nie raz jechał po Realu , jest katalońcem , jest 2 kapitanem skoro tyle tu gra to gęby nie umie krzyknąć czemu? Bo patrzeć na naszych 4 kapitanów ,który ma z nich najwiecej charyzmy a są do wyboru: Leo,Pique,Busi,Roberto

0

powiedz co w tym złego by pokazał im ze jest przywódcą co w tym złego?

0

Pique jest drugim kapitanem czemu gęby nie potrafił np wydrzeć w przerwie jak przegrywali z Liv przeciez to 2 kapitan powinien Leo pomóc ich zmotywować skoro widzi ze jeden małomówny jest. W ogóle wg mnie opaske powinien dostawać grać z charyzmą lubie Leo ale tonie dla niego a taki de Ligt potrafi gębe wydrzeć. de Ligt potrafił by ich opierdzielić wg mnie tylko to prawda wiek...

0

dzięki za info byłem poprostu ciekaw fajnie to mi wszystko opisałeś dzięki pozdrawiam :)

0

tego w 1 okno nie ogarnom :/

2

a bura na lotnisku co się Messiemu oberwała to co?

2

tu by trzeba pół składu wywalić by im się chciało :/

0

Ajax potrafił ogarnąć jakoś jako kapitan myślisz ze gwiazdek by nie dał rady?

0

a rana sie nie rozwala jak tak szybko?

4

od odejścia Puyola jedynie chyba Vidal ma jaja co by umiał gębe na naszych wydrzeć zaś ten młody by się przydał dosyc panienek u nas...:/

6

brak słów na niego ale i tak on zawsze winny wszystkiego jak nie idzie smutne to troche :/

0

ale z ile po operacji tydzień ? dwa? tak mniej więcej

5

fajne takie podsumowanie :) Jak będziesz miał czasem wieczorami chwile to zawsze takie rzeczy się miło czyta. Dzięki i pozdrawiam

0

Co byście wybrali gdybyście mieli do wyburu Grizmann lub Lacazette i dlaczego? :)

0

Kto zna to? :D

0

4

co tu sie dziwic

0

a ludzie i tak dają mu burę ze nic nie gra to wiesz....

0

haha wcale mu sie nie zdziwie jak ogony zacznie grać to go nie pozna :D

0

fajnie ze kolejny prawdziwy kibic :D

1

jakie masz przeczucia zostanie czy go wywalą ? jak myślisz?

0

hahaha wiesz ale w sumie to i to jedzie i dojechać idzie :D

0

dzięki a taki ból po jakim czasie mija z tydzien czy szybciej?

0

Jeśli ktoś ma np taką kontuzje więzadeł to wyłącza go na pół roku to po jakim czasie taka osoba może zacząć rehabilitacje? Ile czasu musi minąć od operacji ktoś sie orientuje pytam z ciekawości :)

0

W sumie ciekawe po takiej operacji po jakim czasie moze zacząć rehabilitacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?