0

@Fake69  nom niestety masz racje :(

3

@mauerinho fajna i z nazwiskiem wielkiego piłkarza :)

0

@michal26 i jak myślisz dobrze w meczach by wyglądało coś takiego? :D

0

@BarcaInfo ty te infa o  młodych z polskich jakiś masz stron czy zagraniczne? :D

0

związek kobiety i mężczyzny...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kenneth99 on będzie wiedział o nim coś?

0

0

0

@michal26 ciekaw jestem z punktu widzenia takiego bardziej ciekawego  czy 6 pomocnikami idzie zdominować środek pola jak sądzisz? XD

0

@BarcaInfo co sądzisz o nim?

0

Ciekaw jestem czy takim środkiem byśmy zdominowali każdą drużynę (oczywiście z przymrużeniem oka :) )
Mats-Lenglet-Pique -de Ligt-Busi-Rakitić.-Roberto-Arthur-de jong-Arthuro Vidal...............Leo na żądle.......
Myślicie że jak to by wyglądało bardziej taka kopanina czy myślicie ze takie zdominowanie środka by dało wiele? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Buksza tez powinniśmy wszystko załatwićz de Ligtem i Griz i by po plotach było...

1

@Julencja defensywny styl Ernesta zniszczył go :/

1

@IronSanHybrid ta luga już dawno powinna zamiast Ekstraklasa nazywać się Ekstraklapa XD

0

@Semis może biegunke dostał....

5

świetna opcja lepiej go brać na rok -dwa niż żeby Roberto albo Semedo się tam męczyli a na zmiennika nikogo innego nie trzeba

1

@VenoM niech sie Rakieta z Busim na defensywnym zmieniają i niech spiernicza z tamtej strony XD

0

@Avatarr byłoby jak z Realem teraz jest po odejściu Krysi

0

@codemat pisało mi ze 4 komentarze mam wchodzę a wyskoczyło mi to jest błąd jakiś czy nie? ,,Brak takiej dyskusji", Powrót do strony głównej La Rambla. Mam pytanie czy ze względu na przeglądarke nie moge odczytać komentarzy czy to jakiś błąd poprosty był?

0

@Transu96 thx

0

jak sprawdzić odpowiedzi na komentarze bo klikam i nic....

4

może kret kopie :D

8

Dembele akurat verme u lekarzy będzie zastępował....

0

to niby kogo chcesz na rezerwe za grosze na zmiennika dla Gryzaka? Tu potrzebny zmiennik jakiś dla niego....Boateng to nie ten kaliber....

1

La Rambia nie będzie działać ale zobacze na niego ale wiesz jakiego mamy trenera co nie ? :D

2

lepiej Grzesia Rasiaka jeszcze coś pewnie pamięta z piłki hahah :D

1

jak do Cou to przy Ernescie z chłopa nic nie będzie :/

3

ciekawe co geniusze wymyślą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?