LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Modrić chociaż na MŚ poszalał i wice Mistrza ma a tu nikt w przeciągu sezonu z Live/Totków nie osiągnął poziomu Leo z LM
0
nom tez mi sie tak wydaje ale zobaczymy
2
do rycerzy u Ernesta należą Busi i Rakitić przede wszystkim on ich zawsze prosi o pomoc XD
0
ciekawe czy Leo zdobędzie ZP czy dadzą komuś z Live/Totków jak myślicie? Bo nw czy same gole w LM wystarczą na ZP
0
gdyby nie kontuzje to top zawodnik tylko zarząd i on muszą sie ogarnąć z przygotowaniem na kolejny sezon by urazów nie miał tak wiele
0
czekałem kiedy dodasz :) Dzięki kolejna dobra robota :)
0
mamy swojego mbappe pooglądaj sobie :D
6
defensywny styl to straszna lipa :/
1
ja myśle z DJ jak i DL by obaj wypalili a Griz tez sądze zna lige hiszpańską więc ma przewagę :)
0
serio w to wierzysz?
0
nie wiadomo jak z psychiką u Sane zobacz co ż Cou sie stało też w Anglii grał . Griezman ma przewage tez psychologiczną nad Sane. Troche jakby kupować kota w worku po sytuacji z Cou i jeszcze Ernest na trenerce to nie wiadomo czy defensywny styl by mu pasował.... i aklimatyzacja.... i kolejny aspekt Griz zna lige...
0
masz pooglądaj sobie mamy kogoś lepszego jak twierdzi Bartek :D
0
hahahaha dobre :D
2
ja lubie Rockiego :D
0
haha no troche dziwnie brzmi aczkolwiek powinien się zainteresować XD
0
Ernest lubi 30 latków co tu sie dziwić XD
0
dziękuje śślicznie :)
0
skrót ostatniego meczu gdzies znajde? bo nie mogłem meczu pooglądac
3
tez jestem zdania a 20 baniek to mega promocja na tak świetnego piłkarza
5
za 20 baniek go kupić to jak kupić żacie w lidlu taniej o 60-70% świetny piłkarz, myślałem że będzie grać agresywnie i dużo czerwieni się mu dostanie tym czasem gra twardo ,walecznia aczkolwiek mądrze i dobrze. Jedyny co zasłużył najbardziej z naszej pomocy na pochwałe :)
3
nom to będzie coś pięknego , w sumie jak Leo nie będzie miał w dorosłej piłce to ma do lat 20 MŚ więc jakoś sie usprawiedliwi go ale to racja dożyć czasów Leo to zaszczyt i zobacz przeciwko kim gra taki Leo przeciwko najlepszym drużynom świata a Pele z Santosem wiele nie osiągnął tylko z repre ma osiągnięcia dla mnie Leo jest był i będzie najlepszy forever taak samo jak Xavi i Iniesta w środku i Puyol na obronie takich ludzi pamięta się na zawsze. Pozdrawiam :D
0
było kiedyś info ze niby on ma ale nw ile w tym prawdy..
3
tez taak sądze Leo to coś więcej niż świetny piłkarz , również jest waźne że całą kariere poświęca się w Barcy... :) Cieszmy się że udało się nam go oglądać w tych czasach :) a o jego statystykach przez wszystkie lata brak słów i czapki z głów dla niego.
1
ładny troll...
0
nic juz nie zrobimy trzeba życ dalej :/
7
Dzięki za wszystko legendo :)
1
oby coś dużo tych urazów ostatnio
0
geniusz co tu więcej gadać :)
1
Pięknie jeszcze to :(
1
wincej defensywnych wincej :D