0

Modrić chociaż na MŚ poszalał i wice Mistrza ma a tu nikt w przeciągu sezonu z Live/Totków nie osiągnął poziomu Leo z LM

0

nom tez mi sie tak wydaje ale zobaczymy

2

do rycerzy u Ernesta należą Busi i Rakitić przede wszystkim on ich zawsze prosi o pomoc XD

0

ciekawe czy Leo zdobędzie ZP czy dadzą komuś z Live/Totków jak myślicie? Bo nw czy same gole w LM wystarczą na ZP

0

gdyby nie kontuzje to top zawodnik tylko zarząd i on muszą sie ogarnąć z przygotowaniem na kolejny sezon by urazów nie miał tak wiele

0

czekałem kiedy dodasz :) Dzięki kolejna dobra robota :)

0


mamy swojego mbappe pooglądaj sobie :D

6

defensywny styl to straszna lipa :/

1

ja myśle z DJ jak i DL by obaj wypalili a Griz tez sądze zna lige hiszpańską więc ma przewagę :)

0

serio w to wierzysz?

0

nie wiadomo jak z psychiką u Sane zobacz co ż Cou sie stało też w Anglii grał . Griezman ma przewage tez psychologiczną nad Sane. Troche jakby kupować kota w worku po sytuacji z Cou i jeszcze Ernest na trenerce to nie wiadomo czy defensywny styl by mu pasował.... i aklimatyzacja.... i kolejny aspekt Griz zna lige...

0


masz pooglądaj sobie mamy kogoś lepszego jak twierdzi Bartek :D

0

hahahaha dobre :D

2

ja lubie Rockiego :D

0

haha no troche dziwnie brzmi aczkolwiek powinien się zainteresować XD

0

Ernest lubi 30 latków co tu sie dziwić XD

0

dziękuje śślicznie :)

0

skrót ostatniego meczu gdzies znajde? bo nie mogłem meczu pooglądac

3

tez jestem zdania a 20 baniek to mega promocja na tak świetnego piłkarza

5

za 20 baniek go kupić to jak kupić żacie w lidlu taniej o 60-70% świetny piłkarz, myślałem że będzie grać agresywnie i dużo czerwieni się mu dostanie tym czasem gra twardo ,walecznia aczkolwiek mądrze i dobrze. Jedyny co zasłużył najbardziej z naszej pomocy na pochwałe :)

3

nom to będzie coś pięknego , w sumie jak Leo nie będzie miał w dorosłej piłce to ma do lat 20 MŚ więc jakoś sie usprawiedliwi go ale to racja dożyć czasów Leo to zaszczyt i zobacz przeciwko kim gra taki Leo przeciwko najlepszym drużynom świata a Pele z Santosem wiele nie osiągnął tylko z repre ma osiągnięcia dla mnie Leo jest był i będzie najlepszy forever taak samo jak Xavi i Iniesta w środku i Puyol na obronie takich ludzi pamięta się na zawsze. Pozdrawiam :D

0

było kiedyś info ze niby on ma ale nw ile w tym prawdy..

3

tez taak sądze Leo to coś więcej niż świetny piłkarz , również jest waźne że całą kariere poświęca się w Barcy... :) Cieszmy się że udało się nam go oglądać w tych czasach :) a o jego statystykach przez wszystkie lata brak słów i czapki z głów dla niego.

1

ładny troll...

0

nic juz nie zrobimy trzeba życ dalej :/

7

Dzięki za wszystko legendo :)

1

oby coś dużo tych urazów ostatnio

0

geniusz co tu więcej gadać :)

1

Pięknie jeszcze to :(

1

wincej defensywnych wincej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?