0

@SelloutCrowd mi by wystarczyło 3.5k a nawet tyle nie potrafię zarobić xD

0

@RomanHoffer jak ci jeszcze włosy pozwalają, to ogół łeb na 3mm. Ja tak robię i jest wygodnie zwłaszcza, że po prysznicu suche od razu

2

@gumaz 0-3 znaaaki

0

@Gappeq właśnie jak mierzyłem obwód brzucha w najszerszym miejscu to zmniejszył się o 15cm:) dzięki za wszystkie porady

0

@Mr8lack też by przeszło

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

@Mr8lack bez jaj żeby auto brali, lepiej niech zaostrza kary typu mandaty albo ograniczenie wolności to się im odechce jeździć nawalonym

0

@Gappeq z tego co mi podałeś to mi wyszło lekko ponad 2767 i co to oznacza?

0

@Gappeq powiem Ci tak, że ważę teraz 93 kg przy wzroście 170cm i jem do 2000-2100 kcal. Pracę mam fizyczna plus do tego 3-4 razy tygodniowo rowerek stacjonarny 35-45 minut, trening własnym ciałem i delikatnie hantlami. Waga w 3.5 miesiąca spadła o 13-14kg

1

@GeneralXavi w 3 i pół miesiąca 13-14kg spadło z tym że w weekendy się nie ograniczam:) także jak bym się ogarnął w weekendy to myślę że koło 18 by już było ale nie chcę tak szybko chudnąć

1

@GeneralXavi to spoko, dzięki

1

@GeneralXavi to właśnie w ten sposób też robię, że jem np karkówke itp. ale kalorie zawsze liczone

0

@Gappeq a co to jest?

0

@GeneralXavi ziemniaki w sensie bez żadnych sosów i np masła. Białko głównie z mięsa typu filet z indyka i kurczaka plus np jajka. Dodatkowo staram się jeść banany, jabłka, mandarynki, ogórki zielone, pomidory. Oczywiście liczę kalorie wszystkiego

0

@GeneralXavi wiesz moze czy ziemniaki gotowane bez żadnych dodatków są odpowiednie przy redukcji?

1

@Krtg a ktoś mógł to przewidzieć że aż tak wypier..... w górę stopy procentowe? To co się teraz dzieje to jest paranoja

1

@Uukasz_93 No bo każdego stać żeby se za gotówkę mieszkanie kupić

0

Ten nowy ład nic nie daje nawet tym co najmniej zarabiają

0

@bartekvisca żadnych podwyżek

1

@Antimadridista_WR zależy jaka jest różnica w pieniądzach dla klubu między 2 a 4 miejscem

0

@Comfortable_ miałem na myśli, że w tej sytuacji z VVD tez powinno być czerwo wg mnie

0

@Comfortable_ dobrze pamiętam że to było na początku tamtego sezonu? Tak czy inaczej czerwo tutaj też powinno być

1

@LyFT może sędzia techniczny przez mikrofon mu powiedział?

0

@Comfortable_ nie wiem o której sytuacji mówisz, poproszę linka

10

Według niektórych można wbijać noz w oko i nie powinno być kartki bo spalony wcześniej xD

1

Alves coś ty zrobił

0

@lucca87 chciałbym żeby to było pudło

0

@Bocheno1 pożyjemy, zobaczymy

1

@Majkel34 nie bądź taki pewny, gala freak fight La Rambla już się szykuje

3

@Majkel34 chętnie bym ci pokazał gdzie raki zimują

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?