LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SelloutCrowd mi by wystarczyło 3.5k a nawet tyle nie potrafię zarobić xD
0
@RomanHoffer jak ci jeszcze włosy pozwalają, to ogół łeb na 3mm. Ja tak robię i jest wygodnie zwłaszcza, że po prysznicu suche od razu
2
@gumaz 0-3 znaaaki
0
@Gappeq właśnie jak mierzyłem obwód brzucha w najszerszym miejscu to zmniejszył się o 15cm:) dzięki za wszystkie porady
0
@Mr8lack też by przeszło
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
@Mr8lack bez jaj żeby auto brali, lepiej niech zaostrza kary typu mandaty albo ograniczenie wolności to się im odechce jeździć nawalonym
0
@Gappeq z tego co mi podałeś to mi wyszło lekko ponad 2767 i co to oznacza?
0
@Gappeq powiem Ci tak, że ważę teraz 93 kg przy wzroście 170cm i jem do 2000-2100 kcal. Pracę mam fizyczna plus do tego 3-4 razy tygodniowo rowerek stacjonarny 35-45 minut, trening własnym ciałem i delikatnie hantlami. Waga w 3.5 miesiąca spadła o 13-14kg
1
@GeneralXavi w 3 i pół miesiąca 13-14kg spadło z tym że w weekendy się nie ograniczam:) także jak bym się ogarnął w weekendy to myślę że koło 18 by już było ale nie chcę tak szybko chudnąć
1
@GeneralXavi to spoko, dzięki
1
@GeneralXavi to właśnie w ten sposób też robię, że jem np karkówke itp. ale kalorie zawsze liczone
0
@Gappeq a co to jest?
0
@GeneralXavi ziemniaki w sensie bez żadnych sosów i np masła. Białko głównie z mięsa typu filet z indyka i kurczaka plus np jajka. Dodatkowo staram się jeść banany, jabłka, mandarynki, ogórki zielone, pomidory. Oczywiście liczę kalorie wszystkiego
0
@GeneralXavi wiesz moze czy ziemniaki gotowane bez żadnych dodatków są odpowiednie przy redukcji?
1
@Krtg a ktoś mógł to przewidzieć że aż tak wypier..... w górę stopy procentowe? To co się teraz dzieje to jest paranoja
1
@Uukasz_93 No bo każdego stać żeby se za gotówkę mieszkanie kupić
0
Ten nowy ład nic nie daje nawet tym co najmniej zarabiają
0
@bartekvisca żadnych podwyżek
1
@Antimadridista_WR zależy jaka jest różnica w pieniądzach dla klubu między 2 a 4 miejscem
0
@Comfortable_ miałem na myśli, że w tej sytuacji z VVD tez powinno być czerwo wg mnie
0
@Comfortable_ dobrze pamiętam że to było na początku tamtego sezonu? Tak czy inaczej czerwo tutaj też powinno być
1
@LyFT może sędzia techniczny przez mikrofon mu powiedział?
0
@Comfortable_ nie wiem o której sytuacji mówisz, poproszę linka
10
Według niektórych można wbijać noz w oko i nie powinno być kartki bo spalony wcześniej xD
1
Alves coś ty zrobił
0
@lucca87 chciałbym żeby to było pudło
0
@Bocheno1 pożyjemy, zobaczymy
1
@Majkel34 nie bądź taki pewny, gala freak fight La Rambla już się szykuje
3
@Majkel34 chętnie bym ci pokazał gdzie raki zimują