0

Panie @Janiama z tego względu, że później mogę być niedysponowany to chciałbym obstawić wynik teraz. Barcelona 2 - 3 Atletico

0

@gumaz w dupie mam całego covida:D

1

@bartas97 nie ma źle, mi by więcej wyszło bo siedziałem do 4 rano i słuchałem muzyki:D

0

Za 18 godzin i 30minut trzeba wstawać do roboty

4

@kuz La rambla silniejsza niż plecy Pudziana

1

@bartas97 spoko miłego kaca jutro bo tez będę miał xD

0

Fajna nutka

0

Kocham

0

@Hubsao nie mogą bo im żony zabraniają

1

Ostatnią deską ratunku jest bez wątpienia muzyka.

0

@Bamek94 dzięki

0

@Emhyr wygramy to!

0

@mrboom ciekawa historia, kiedy był ten hejtpark?

2

@IronSanHybrid no silny chłop jest ten Pasha

0

@Bamek94 i nawzajem xD

0

@Bamek94 właśnie, dawać tytuł mordeczki

3

@mrboom a dokładniej je... tych co nie wierzyli @IronSanHybrid

1

@PatrychoO w marcu jest fame MMA

3

@kuz Malik to jest dziwny typ

0

Gratulacje dla Paszy

1

@Arczinho7 dopinam sie

2

Fajna ta nuta przy wejściu Paszy

3

Jaka żenada, idę się odlać

1

@BART97 nie stać ich na mnie

0

@matirix20 nie zmiecie owcy, on ma taki charakter, że jak coś robi to na 100%

0

@Roxi ale kiedyś mi się Lexy w ogóle nie podobała a jak jej przybyło trochę lat to ładniejsza się zrobiła

0

@Lordzi ja tam wolę być pod :D

0

@IronSanHybrid nie trolluj xD

0

@Hubsao influenserka

3

Chciałbym być pod Lexy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?