1

@Kitek1640 ja za podobny tekst dostałem bana za trolling xD

1

@Janiama Alaves 2 - 4 Barcelona

0

@robertocarlos76 podobno zmęczenie

0

@sieniu @daniel32778 wyleciało mi to z głowy

0

Co jest z Gavim?

3

@dawidw4 niestety, wszystkie asy po jego stronie

0

@Kamyk37 a to nie była żadna ironia ani sarkazm;P

0

@Transu96 to czym ty się zajmujesz? :D

0

@domin682 a amantadyne idzie kupić bez recepty?

0

@Joe_Barbaro to masz fajnie

1

Nie ma to jak pracować w piątek do 22 a w sobotę na nadgodziny wstać o 3.30 i być wyspanym, coś pięknego

9

@ObiwanKenobi ci ludzie mają coraz bardziej naje.... w głowach

0

@DonMatteo901 to z prawej to serio ona?oO a taka fajna dupeczka była

0

@VegetaPolska nie no bez jaj

0

Jeszcze karny na pocieszenie xD

0

0

Co Pedri kurrr... następny?

2

Fatiego zniszczą kontuzje, nie ma innej opcji

0

Haha nie wierzę;D

1

Ależ będzie posucha przez długie lata u nas

1

Fati przypakowal

1

@Remi70 zrobisz zrzutkę z sąsiadem na pół to może jakiego harnasia w promocji wypijecie

0

Ale zadyma na polu

0

Orientuje się ktoś czy w Kauflandzie albo Biedronce można kupić słodkie sosy 0 kalorii?

0

@clyde ten czerwono czarny top dla mnie

0

@catalanian09 nice try

2

@Bobo25 nie przemyślałem tego

1

@Zoker ale bym sral w gacie

0

@Adamski69 za co taki długi ban?

0

@RomanHoffer jak mi się nie uda zrobić czegoś coś planuje w tym roku to jestem stracony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?