0

@erni1 co najmniej półkę? xD

0

Noi niech spier.... kopać piłkę nad bramką w innym klubie

0

@PizzerMan trzeba mieć coś z głową żeby zadawać takie pytania

2

@FC1899Barca on mi się wydaje szczuplejszy na twarzy niż kilka lat temu

15

@Moderacja ogarnijcie tą reklame Amazona bo rozwijam Ramble, wyskakuje ta reklama i muszę jechać od nowa bo się jej nie da zamknąć...

0

@kamilo0066 to w takim razie covida miałem kilka razy

2

Melisa wieczorkiem? Top

0

Ogląda tu ktoś comedy central? Macie wrażenie że lektor jest jakiś inny?

0

Nauczą się kiedyś bronić przed kontrą?

0

Yeeeeeees Ansuuuu Fatiiiiii!!!

0

Ten zespół to jest dno

0

@Kondziubarca wydaje mi się że będzie

1

@Janiama Barcelona 1 - 4 Real

0

@hardmind trzeba się przerzucić na suchy chleb i wodę xD

0

@hardmind to ile za kilo dokładnie?

0

@clyde Najman to jednak pajac

0

@clyde kim był ten Słowik? bo nie wiem nic na jego temat

3

@MESSIah16 jakim skur..... trzeba być żeby coś takiego dziecku robić

0

@tomek8756 27 w tym roku skończę

4

Kuurrrwa mać ja nie mogę

0

Pique powinien dostać żółta teraz

1

Ej on zamyka jape naprawdę :D

2

Fajna ta reklama La ligi na eleven;D

0

Kurwa czemu oni ta kontrę spowolnili....

1

Co Dembele gra to ja nie mam pytań

0

Luuk De Jong to jest bestia

0

Jakie te wyścigi na lodzie w Dirt 5 są irytujące

0

@tomek8756 kolega ma trochę wspólnego ze mną

2

Jak widzę Dani Alves to niedowierzam:D

0

Jajecznica wleciała na dobry początek dnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?