LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 mi zostaje jedynie robota fizyczna, w szkole nigdy nie nie szło
0
@Aqualitek no 30zl na dzień, po oplaceniu tylko i wyłącznie rachunkow i opłat
0
@macio_944 nie jestem żadnym fachowcem, także to nie takie proste. Praca na produkcji
0
@Naturopata problem w tym że u mnie będzie bieda już w każdym aspekcie
0
@Bunk420 tzn w tej chwili tak nie mam ale za jakiś czas być może tak będzie jak będę chciał wynająć mieszkanie. A z poprawą to ciężko trochę...
1
@Bunk420 on jest za kratami chyba, jeszcze bana wylapiesz
0
@barcadreed na głowę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tomcias10 ale praktycznie żadnych przyjemności i nie ma szans nic odłożyć:/
5
Jak myślicie, życie za 30zl dziennie po opłaceniu wszystkich rachunków to już dno totalne?
0
@Ramos9248 trochę ponad 3 miesiące 2000kcal spadło ze 106 na 93
0
@Draxtar jak nie Polska to mam nadzieję że Argentyna weźmie ten puchar
0
@Rust_Cohle jak będzie robił liczby to myślę że ktoś go wykupi
0
@msmsms a radzi sobie teraz w premier league?
1
@BARCA1899Messi miałem tak nie raz przy przeziębieniu
2
@william_wallace ja pier..... ale nerwów dostaje jak coś takiego czytam...
2
@PodkarpackiKibic mi jakoś tak fajne wspomnienia zostały po mundialu 2014, tylko szkoda tego finału:/
30
O Xavi Simons nie strzelił karnego i PSG odpadło, ależ mi przykro;D
0
@mindbender84 xDD
1
@Mixtape ja dziś zakupiłem gin blueberry, ciekawe jak to smakuje:D
1
@Lionel_Messi10 ja za niedługo 27, za chwilę trzydziestka:/ wszystkiego najlepszego
1
@kryhaa właśnie dobrze się czuje, nie chodzę głodny i wydolność coraz lepsza
0
@Ghotti no taki jest długoterminowy plan w sumie bo nie chce żyć tak jak wcześniej
0
@Mario96w o co chodzi w komentarzach że ludzie na zielono leją? xD
0
@Ghotti myślę że utrzymanie będzie łatwiejsze bo już się nauczyłem żyć z liczeniem kalorii a przed redukcja miałem w głowie że nigdy nie dam rady schudnąć więc mysle że będzie dobrze
0
@Mario96w a możesz jakieś witaminy i minerały polecić? Jakieś tabletki z apteki?
0
@Ghotti @LS to spoko, dzięki
1
@BartqRKO @DawidekFCB @kryhaa @lech i barca @Mario96w @LS spadłem ze 106 na 94 przy wzroście 170. Trzymam kalorie tak żeby nie przekroczyć 2000, pracuję na 2 zmiany i na rannych zmianach rowerek około 40 minut i delikatne ćwiczenia hantlami i własnym ciałem. A zapomniałem dodać że weekendy odpuszczam
0
Jak myślicie, czy chudnięcie 4kg na miesiąc, to za dużo?
1
@gumaz jestem sam i jest chu.nia