0

@macio_944 mi zostaje jedynie robota fizyczna, w szkole nigdy nie nie szło

0

@Aqualitek no 30zl na dzień, po oplaceniu tylko i wyłącznie rachunkow i opłat

0

@macio_944 nie jestem żadnym fachowcem, także to nie takie proste. Praca na produkcji

0

@Naturopata problem w tym że u mnie będzie bieda już w każdym aspekcie

0

@Bunk420 tzn w tej chwili tak nie mam ale za jakiś czas być może tak będzie jak będę chciał wynająć mieszkanie. A z poprawą to ciężko trochę...

1

@Bunk420 on jest za kratami chyba, jeszcze bana wylapiesz

0

@barcadreed na głowę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tomcias10 ale praktycznie żadnych przyjemności i nie ma szans nic odłożyć:/

5

Jak myślicie, życie za 30zl dziennie po opłaceniu wszystkich rachunków to już dno totalne?

0

@Ramos9248 trochę ponad 3 miesiące 2000kcal spadło ze 106 na 93

0

@Draxtar jak nie Polska to mam nadzieję że Argentyna weźmie ten puchar

0

@Rust_Cohle jak będzie robił liczby to myślę że ktoś go wykupi

0

@msmsms a radzi sobie teraz w premier league?

1

@BARCA1899Messi miałem tak nie raz przy przeziębieniu

2

@william_wallace ja pier..... ale nerwów dostaje jak coś takiego czytam...

2

@PodkarpackiKibic mi jakoś tak fajne wspomnienia zostały po mundialu 2014, tylko szkoda tego finału:/

30

O Xavi Simons nie strzelił karnego i PSG odpadło, ależ mi przykro;D

0

1

@Mixtape ja dziś zakupiłem gin blueberry, ciekawe jak to smakuje:D

1

@Lionel_Messi10 ja za niedługo 27, za chwilę trzydziestka:/ wszystkiego najlepszego

1

@kryhaa właśnie dobrze się czuje, nie chodzę głodny i wydolność coraz lepsza

0

@Ghotti no taki jest długoterminowy plan w sumie bo nie chce żyć tak jak wcześniej

0

@Mario96w o co chodzi w komentarzach że ludzie na zielono leją? xD

0

@Ghotti myślę że utrzymanie będzie łatwiejsze bo już się nauczyłem żyć z liczeniem kalorii a przed redukcja miałem w głowie że nigdy nie dam rady schudnąć więc mysle że będzie dobrze

0

@Mario96w a możesz jakieś witaminy i minerały polecić? Jakieś tabletki z apteki?

0

@Ghotti @LS to spoko, dzięki

1

@BartqRKO @DawidekFCB @kryhaa @lech i barca @Mario96w @LS spadłem ze 106 na 94 przy wzroście 170. Trzymam kalorie tak żeby nie przekroczyć 2000, pracuję na 2 zmiany i na rannych zmianach rowerek około 40 minut i delikatne ćwiczenia hantlami i własnym ciałem. A zapomniałem dodać że weekendy odpuszczam

0

Jak myślicie, czy chudnięcie 4kg na miesiąc, to za dużo?

1

@gumaz jestem sam i jest chu.nia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?