1

Ależ soczysta główka Luuka

1

O teraz to już wygrają z Lukiem

1

Dawaj tego Aguero

0

No kurrrrn Dest

2

@Jacu327 co ty pierdzielisz

7

Ale mnie ciary przechodzą

2

@Janiama Barcelona 3 - 2 Real

2

@Kwiatek67 haha nie:D ograniczam kalorie, tylko w sobotę wieczor coś wypijam

1

@dv7wisnia no chyba nie xD

1

Pierwszy raz będę oglądał el clasico na trzeźwo od czasów chyba gimnazjalnych:D

5

@Ojciec5tkidzieci moja w lustrze

0

Skąd oni takie dziennikarki biorą xD

2

@koziar dramat kur..

0

@Firestone się zdziwisz

3

Dzisiaj Real zostanie zbity

0

@tadzik447 ee tam kiedyś się KSW fajnie oglądało

0

@Kusco15 nie zdziwiłbym się jakby ktoś właśnie dla samego Pudziana wykupił

1

Haha nie zazdroszczę ludziom którzy wykupili wczoraj KSW dla walki Pudziana xD tu link, nie za dobra perspektywa ale zawsze coś

0

@headhuntersFCB dupa na fotelu, nogi na pufie i można grać na konsoli

0

@marcin62 a to inna sprawa ale i tak według mnie takie byki nie powinny czegoś takiego robić bo te ciosy się mogą tak właśnie kończyć

0

@LoTo11 to jest ten walus co kiedyś walczył w fame mma?

1

@Gomess sam się pisał na coś takiego, dla mnie trzeba mieć coś nie tak w głowie żeby brać udział w czymś takim

1

@Krystian1588 a to ja właśnie lubię gazowane, dlatego lubię czasem wypić żubra

1

@Krystian1588 też dobre piwko ale dzisiaj miałem ochotę na Łomżę

2

@Jakchcesz spokojnie na dzisiaj zapasik jest:)

0

Ale pyszna Łomża

0

Dziwne że nigdy wcześniej mi to nie wyskoczyło

0

@Kamyk37 dokładnie

3

Jak człowiek wstaje cały tydzień o 4 to później w sobotę nie pośpi dłużej niż do 5

1

@Objectivo @Image fajnie by było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?