LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Haller 4 gole dla Ajaxu
0
@Uukasz_93 nie wiedziałem że do LK idzie trzecie miejsce
2
@DaPidejpi może się uda
0
O ja pierdziele teraz zobaczyłem kogo Legia ma w grupie LE:D można mówić o grupie śmierci? Jak myślicie?
1
Batalię o ligę europejską czas zacząć
0
@Bykunn napisane nie jest ale opisali to tak jakby tylko ludzie pracujący umysłowo mogli być wypaleni zawodowo
0
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Wypalenie-zawodowe-jako-choroba-od-2022-roku-8187463.html czyli według nich wypalenia zawodowego pracownik fizyczny nie może odczuwać
1
@fart no niestety to będzie trwało lata i jeszcze ten Lenglet do 2026...
1
@fart ja pierdole dramat co się stało z tym klubem:/ tyle dobrze że przepustki z roboty nie brałem na mecz
0
@fart dzisiejszego meczu akurat nie mogłem oglądać
0
@Pewex tylko teraz to weszło w taki etap że może to potrwac lata
0
No Barca stała się zespołem na 1/8 LM a jak dobrze pójdzie to ćwierćfinał max
0
@Dosq Kiedys mi śmigało
0
Tylko mi wyskakuje jakieś gówno na strims world że trzeba zaktualizować program do usuwania śmieci bo inaczej telefon się zawiesi?
1
Ale fajne że będę zapier..... w robocie zamiast obejrzeć mecz
0
@PatrychoO aplikacje pobierz
3
Piękne dźwięki
0
@eXi to spoko dzięki
0
@eXi ale masz to sprawdzone w karierze w Fifie na 2 platformach? Bo na PS4 np menu w FUT działa dużo szybciej niż w karierze
0
Jest tu ktoś kto grał karierę w Fifie 21 na PS4 a później się przesiadł na ps5 i znów grał karierę? Chodzi mi o to czy na ps5 to menu działa dużo szybciej niż na PS4
7
@Chakalaka może typ chce walić konia do twojego zdjęcia
0
@highway jak byłem u rodzinnego miesiąc temu to normalna wizyta
1
@Cariones ja mam nr GG do gma jak z nim zagadasz to da ci riba +9
4
@Kwiatek67 ten gol z PSG w ostatnich minutach meczu na wagę awansu
0
@Songo91 z dodatkiem szyneczki i sera żółtego upieczone w piekarniku
0
@Lucassito co tam się dzialo że tyle doliczył?
0
W Niemczech od 1 października tylko osoby zaszczepione dostaną odszkodowanie za kwarantannę.
0
@Transu96 zgłosiłbym ale nie wiadomo kto dostanie handicap
3
@LeoMessiah nie raz było mówione żeby się nie logować się do banku na obcym wifi. Włącz lepiej neta z sieci
0
@KierownikLucas no ale mówić że jest lepszym goleadorem skoro Messi ma lepszą średnia goli na mecz?