2

Haller 4 gole dla Ajaxu

0

@Uukasz_93 nie wiedziałem że do LK idzie trzecie miejsce

2

@DaPidejpi może się uda

0

O ja pierdziele teraz zobaczyłem kogo Legia ma w grupie LE:D można mówić o grupie śmierci? Jak myślicie?

1

Batalię o ligę europejską czas zacząć

0

@Bykunn napisane nie jest ale opisali to tak jakby tylko ludzie pracujący umysłowo mogli być wypaleni zawodowo

0

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Wypalenie-zawodowe-jako-choroba-od-2022-roku-8187463.html czyli według nich wypalenia zawodowego pracownik fizyczny nie może odczuwać

1

@fart no niestety to będzie trwało lata i jeszcze ten Lenglet do 2026...

1

@fart ja pierdole dramat co się stało z tym klubem:/ tyle dobrze że przepustki z roboty nie brałem na mecz

0

@fart dzisiejszego meczu akurat nie mogłem oglądać

0

@Pewex tylko teraz to weszło w taki etap że może to potrwac lata

0

No Barca stała się zespołem na 1/8 LM a jak dobrze pójdzie to ćwierćfinał max

0

@Dosq Kiedys mi śmigało

0

Tylko mi wyskakuje jakieś gówno na strims world że trzeba zaktualizować program do usuwania śmieci bo inaczej telefon się zawiesi?

1

Ale fajne że będę zapier..... w robocie zamiast obejrzeć mecz

0

@PatrychoO aplikacje pobierz

3

Piękne dźwięki

0

@eXi to spoko dzięki

0

@eXi ale masz to sprawdzone w karierze w Fifie na 2 platformach? Bo na PS4 np menu w FUT działa dużo szybciej niż w karierze

0

Jest tu ktoś kto grał karierę w Fifie 21 na PS4 a później się przesiadł na ps5 i znów grał karierę? Chodzi mi o to czy na ps5 to menu działa dużo szybciej niż na PS4

7

@Chakalaka może typ chce walić konia do twojego zdjęcia

0

@highway jak byłem u rodzinnego miesiąc temu to normalna wizyta

1

@Cariones ja mam nr GG do gma jak z nim zagadasz to da ci riba +9

4

@Kwiatek67 ten gol z PSG w ostatnich minutach meczu na wagę awansu

0

@Songo91 z dodatkiem szyneczki i sera żółtego upieczone w piekarniku

0

@Lucassito co tam się dzialo że tyle doliczył?

0

W Niemczech od 1 października tylko osoby zaszczepione dostaną odszkodowanie za kwarantannę.

0

@Transu96 zgłosiłbym ale nie wiadomo kto dostanie handicap

3

@LeoMessiah nie raz było mówione żeby się nie logować się do banku na obcym wifi. Włącz lepiej neta z sieci

0

@KierownikLucas no ale mówić że jest lepszym goleadorem skoro Messi ma lepszą średnia goli na mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?