0

@vangoor myślę że trzeba docenić że ogrywał Pedriego

0

@Jacu327 a po kiego ciula chcesz kogoś prowokować?

0

@Dembele_gora nie trzeba do świąt czekać:D

0

@SteuerFreiMoney no tak bo dorosłemu człowiekowi nie wypada jeść pierników i pić mleka

0

@derlysy1979 nie próbowałem

0

@Rust_Cohle Kebsa to w weekend jem

6

Pierniczki oblane czekoladą i szklanka mleka, niebo w gębie

0

@Rust_Cohle spis trwa do końca września

2

Afera jest, Paździoch ma hemoroidy

0

@ranger3120 Alana Walkera można nazwać DJem?

0

@DaPidejpi Lewandowski vs Mandzukic

0

@Bamek94 to w tym temacie niestety nie pomogę, nie ogarniam aż tak tego

1

@PatrychoO no tak, tu nie ma z czym dyskutować

1

Komentarz usunięty

0

@Mario96w dziś na chwilę odpaliłem jej 3 piosenki i jakoś kompletnie do mnie nie trafia

0

@Bamek94 myślę że około 1200-1300 to musisz mieć

7

@Peszko07 idioci pierdole..

1

Jak mielibyście wybór to jaka apokalipsę byście wybrali? Ja osobiście apokalipsę zombie

0

@Bamek94 zależy ile Hz chcesz, jak więcej niż 75 to raczej nie

0

Jezu ale Puig ma rączkę xD

1

Gavi mi się podoba

0

Pięknie Memphis

0

@DaPidejpi potężny Luuk De Jong

1

@Janiama fajnie by było

1

@Janiama 4-1 dla Barcelony

6

Nie ma to jak rosół

2

@Barwindg tylko żadne tam ordynarne chlanie, tak żeby rozgonić chmury

0

@tadzik447 wypraszam sobie :D

0

Mam nadzieję że po wpadce Atletico i Realu nasi się ogarną i wygrają te 2 mecze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?