LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor myślę że trzeba docenić że ogrywał Pedriego
0
@Jacu327 a po kiego ciula chcesz kogoś prowokować?
0
@Dembele_gora nie trzeba do świąt czekać:D
0
@SteuerFreiMoney no tak bo dorosłemu człowiekowi nie wypada jeść pierników i pić mleka
0
@derlysy1979 nie próbowałem
0
@Rust_Cohle Kebsa to w weekend jem
6
Pierniczki oblane czekoladą i szklanka mleka, niebo w gębie
0
@Rust_Cohle spis trwa do końca września
2
Afera jest, Paździoch ma hemoroidy
0
@ranger3120 Alana Walkera można nazwać DJem?
0
@DaPidejpi Lewandowski vs Mandzukic
0
@Bamek94 to w tym temacie niestety nie pomogę, nie ogarniam aż tak tego
1
@PatrychoO no tak, tu nie ma z czym dyskutować
1
Komentarz usunięty
0
@Mario96w dziś na chwilę odpaliłem jej 3 piosenki i jakoś kompletnie do mnie nie trafia
0
@Bamek94 taki pierwszy z brzegu https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-led-acer-nitro-vg270upbmiipx
0
@Bamek94 myślę że około 1200-1300 to musisz mieć
7
@Peszko07 idioci pierdole..
1
Jak mielibyście wybór to jaka apokalipsę byście wybrali? Ja osobiście apokalipsę zombie
0
@Bamek94 zależy ile Hz chcesz, jak więcej niż 75 to raczej nie
0
Jezu ale Puig ma rączkę xD
1
Gavi mi się podoba
0
Pięknie Memphis
0
@DaPidejpi potężny Luuk De Jong
1
@Janiama fajnie by było
1
@Janiama 4-1 dla Barcelony
6
Nie ma to jak rosół
2
@Barwindg tylko żadne tam ordynarne chlanie, tak żeby rozgonić chmury
0
@tadzik447 wypraszam sobie :D
0
Mam nadzieję że po wpadce Atletico i Realu nasi się ogarną i wygrają te 2 mecze