LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tomek8756 dwa kebaby z podwójnym sosem ale to dopiero jak się podchmiele
2
Miazga z Bilbao zostanie zobaczycie
0
@Rick taka dziewiateczka
6
@jacobFCB Koeman mówił że potrzebuje jeszcze tydzień treningu
0
@MysticCat ktoś tu pisał że to będzie działać w 720p i 90 sekundowym opóźnieniem
0
@Dankhog Takie coś http://viaplay.pl/
3
https://m.jbzd.com.pl/obr/2026122/tylko-tego-chce xD
0
@Rust_Cohle tak to jest chyba w większych miastach głównie
0
@Woland10 niezły troll
0
@Colon co się odwala na tej La bambie z tymi reklamami to przechodzi ludzkie pojęcie xD
1
@Fenyx mi też się nie spieszy na razie mam w co na pc grać
1
@Fenyx mnie najbardziej irytują zestawy z FIFA 21 i automatycznie zestaw z 200zl droższy
0
@clyde nie ma, patrzyłem kilka razy i nie było ani razu samej konsoli
0
@Krystian1588 no jeszcze trochę potrwa jak takie ciulowate zestawy się rozchodzą jak świeże bułeczki
0
W euro RTV kilka zestawów ps5
1
Gothic nie przestanie zaskakiwać
1
@LS no i żeby mi to było ostatni raz
2
@LS mordo mi czasem wyskakuje na La bambie lek na poprawę nasienia dla mężczyzn starających się o dziecko a nawet o tym nie myślałem nie mówiąc o wyszukiwaniu
0
@barcelonaLM nie podobają mi się
0
@puyol_presidend5 toksoplazmoza:/
1
@barcowy1899 Cou to nie lewy skrzydłowy
0
@Adi123456789 Polonia Legia
3
Wyszedl mu mecz i już kozaczy
1
@AntekGriezmann nawet nóżki nie widać
23
@Criss18Barca nie
0
@Kamiloza91 jaką chorobą?
0
@Kamiloza91 to pewnie ci już nie dużo czasu zostało:D
0
@Zeke155 nigdy w życiu nie czekałem na chłodne dni jak w tym roku
0
@Barwindg rozyebales mnie xD
5
@Kamiloza91 wydaje mi się że to troszkę za dużo, ja daję 18 i 12 asyst