4

Alba tak pięknie zagrał?

0

@kuz na pewno w jakimś stopniu ich onieśmielał i niektórzy mogli nie grać swojego

0

@AachenUzumaki Barcelona nie ma pieniędzy na ich kontrakty

0

@AachenUzumaki problemy finansowe

0

@JohnyVeb10 o ile ich będzie można zarejestrować:/

0

Mogli polecieć z kontrą

1

Loo panie ale pograli

0

@PatrychoO a to nie były białe buty?

0

@noface trzeba liczyć na kolektyw

33

Szkoda że już nie będzie tego fajnego uczucia jak Leo podchodzi do rzutu wolnego:/

0

Nasi wyglądają w tych strojach jak Crystal Palace

1

@El dominatore karierę skończył

3

Jaka rzeźnia się zapowiada xD

1

@LuisSalvano przez te obietnice z kasowaniem konta to mało kto ci poważnie odpisze na komentarz:D

1

@Cvzx Lewy ma grać podobno na fałszywej dziewiątce

0

@Timishiru1337 Detroit

0

@Ratamahatta wiesz o tym że Messiego nie mogą zakontraktować nawet jakby zarabiał 1milion?

1

@Ansufati123 na jakim poziomie?

0

@BART97 jak w PSG jak u nas gra, przedłużył kontrakt w czerwcu

1

Jak myślicie jak wziąłem lek przeciwzapalny to po 12 godzinach można się napić alkoholu?

3

@Joe_Pesci ale zjebane że nikt z tego zdjęcia już nie gra u nas

2

@Kwiatek67 idę płakać w poduszkę

1

@Rust_Cohle na Pegasusie była spoko;D

0

@konrad1661 to jest pewne że zagra?

0

@LuisSalvano może Espanyol go zakontraktuje?

2

@Lionello wolałbym zdecydowanie do Chelsea niż do PSG

0

@pedrixxx oczywiście

0

Może Perez przyleciał udzielić pożyczki tak jak kiedyś Bayern Borussii:D

1

@Gosciuu dziwny jesteś

8

Ale nas szejk rucha w kakao

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?