LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Alba tak pięknie zagrał?
0
@kuz na pewno w jakimś stopniu ich onieśmielał i niektórzy mogli nie grać swojego
0
@AachenUzumaki Barcelona nie ma pieniędzy na ich kontrakty
0
@AachenUzumaki problemy finansowe
0
@JohnyVeb10 o ile ich będzie można zarejestrować:/
0
Mogli polecieć z kontrą
1
Loo panie ale pograli
0
@PatrychoO a to nie były białe buty?
0
@noface trzeba liczyć na kolektyw
33
Szkoda że już nie będzie tego fajnego uczucia jak Leo podchodzi do rzutu wolnego:/
0
Nasi wyglądają w tych strojach jak Crystal Palace
1
@El dominatore karierę skończył
3
Jaka rzeźnia się zapowiada xD
1
@LuisSalvano przez te obietnice z kasowaniem konta to mało kto ci poważnie odpisze na komentarz:D
1
@Cvzx Lewy ma grać podobno na fałszywej dziewiątce
0
@Timishiru1337 Detroit
0
@Ratamahatta wiesz o tym że Messiego nie mogą zakontraktować nawet jakby zarabiał 1milion?
1
@Ansufati123 na jakim poziomie?
0
@BART97 jak w PSG jak u nas gra, przedłużył kontrakt w czerwcu
1
Jak myślicie jak wziąłem lek przeciwzapalny to po 12 godzinach można się napić alkoholu?
3
@Joe_Pesci ale zjebane że nikt z tego zdjęcia już nie gra u nas
2
@Kwiatek67 idę płakać w poduszkę
1
@Rust_Cohle na Pegasusie była spoko;D
0
@konrad1661 to jest pewne że zagra?
0
@LuisSalvano może Espanyol go zakontraktuje?
2
@Lionello wolałbym zdecydowanie do Chelsea niż do PSG
0
@pedrixxx oczywiście
0
Może Perez przyleciał udzielić pożyczki tak jak kiedyś Bayern Borussii:D
1
@Gosciuu dziwny jesteś
8
Ale nas szejk rucha w kakao