LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Nie wyobrażam sobie jak Messi odbiera złotą piłkę jako piłkarz innej drużyny niz Barcelona:/
0
@busquets5 w tej sytuacji trzeba liczyć na to że Griezmann stanie się takim kotem jakim był w Atletico
2
@barcelonaLM no to się znów zacznie chociaż bw sumie chciałbym go zobaczyć w PL
0
Ciekawe kto będzie wykonywał rzuty wolne i karne
0
@Archie nie ma opcji
2
Odczuwam taka dziwna pustkę...
0
@GirlfcbPL no tak ale Griezmann z czasów Atletico to top
0
Niech Griezmann wejdzie teraz na szczyt umiejętności
1
Ale dziwne uczucie...
0
@Gwyn mordo chyba nick pomyliłeś:D
1
@FanBarcy123 w tym sezonie róbcie screeny
1
@BombowiecKrawczyk kaszanka meksykańska z kapustą kiszoną grillowana to miodzio
0
@Sulimo ale jeśli ktoś dużo na tym ogląda to za 10zl na miesiąc można wyłączyć reklamy to chyba nie dużo
0
@acab123 to był jeszcze inny przypadek o którym słyszałem z 2-3 lata temu
1
@GeneralXavi nie pamiętam już czy przeżył i gdzie to było
2
@GeneralXavi był taki przypadek kilka lat temu że ktoś młotem w głowę dostał
0
Jak myslicie to jakieś oszustwo? Dziwne że tak tanio https://allegro.pl/oferta/kontroler-sony-ps5-dualsense-pad-bezprzewodowy-10184464401
8
Oo PSG przegrało superpuchar jak miło
0
@cinero1996 nie mam żony:D
0
@LeoMessiah w tym problem ze nigdy nic takiego nie wyszukiwałem, już około pół roku temu ta reklama mi wyskakiwała:D
1
Od wczoraj znów mi się na La rambli pojawia lek na poprawę jakości nasienia
0
@Jacu327 nic nie płacę
1
@Encore ponad klubem nie ale Leo jest niezastąpiony
3
@NaFazieHitman nie wyobrażam sobie mówić pani dyrektorka, to brzmi tragicznie
1
@Deviler jak pieniążki się zgadzają to zarobisz i wytrenujesz rękę:D
16
@patry295 no zdecydowanie za młoda nawet na pierwsze dziecko
0
@Ghotti czips jest bardziej chroniony
0
@FC1899Barca Rocky vs Clubber Lang
0
@LuisSalvano problem w tym, że nie pamiętam kiedy ostatnio na Boże Narodzenie był śnieg:D
0
@LuisSalvano dokładnie i jeszcze ten świeży śnieg na drzewach normalnie jak w bajce