LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@skubi99 nie rzuciłem szkoły, nie wziąłem kredytu i nie wybudowałem bliźniaka. Może to był błąd?
0
@zuang1995 a u mnie nadal spoko
0
@Lola120 u mnie na jutro 20 stopni pokazuje, akurat jak urlop zacząłem
0
@darek60 u mnie 21 ale jak otworzyłem okno to od razu było czuć różnicę, tak fajnie po plecach wieje
0
Dawno nie było takiego chłodnego poranka
1
@Pawel13sz tyle samo co Messi:D
0
@bixmix Tadeusz i Rysiek rozwalali system:D
1
@patry295 za niedługo roboty będą wyrywać więcej lasek niż niektóre chłopy
1
@barcowy1899 też ładna ale Edytka dużo lepsza
0
@Qlewer ja lubię niskie kobiety bo sam jestem niski
0
Edyta Herbuś brzydka czy ładna?
1
@tommyVERceti jak kogoś to odrzuca i obrzydza to ma coś z głową inna sprawa jakby chodził w brudnych ubraniach czy coś
2
@Michael24 dla mnie genialny
0
@AmigoBlancos paręnaście lat temu bawił teraz nie wiem bo nie pamiętam odcinków
1
@budel17 chora ta pogoda w tym roku
0
Niby temperatura nie najwyższa ale tak parno że się ze mnie leje
0
@marko111122 Może w Belgii?
4
Wkoncu urlop 2 tygodnie
0
Lubię dźwięk deszczu tylko po co te grzmoty?
0
@clyde kobiety: Jennifer Aniston, Jennifer Lopez i Edyta Herbuś
Mężczyźni: ciężko powiedzieć
0
@Jackazz Ja tak miałem w piątek:)
7
Niech już podnosi ten puchar
2
Ależ się cieszę szczęściem Leo
0
Piękne obrazki, łezka w oku
1
@PatrychoO ten Ederson piłka parę metrów za linią i walczy jak Lew:D
0
@marcin000019 jedziem z tym śledziem
0
@Uukasz_93 no ja pierwszy mecz tej edycji oglądam
1
@Lovalo parę godzin temu myślałem że to jakiś trolling ale faktycznie jakiegoś psychola szukają
0
@xSZYMONOx zgaga. Polecam bioprazol max
1
@PatrychoO jest noc nie wolno krzyczeć