2

@skubi99 nie rzuciłem szkoły, nie wziąłem kredytu i nie wybudowałem bliźniaka. Może to był błąd?

0

@zuang1995 a u mnie nadal spoko

0

@Lola120 u mnie na jutro 20 stopni pokazuje, akurat jak urlop zacząłem

0

@darek60 u mnie 21 ale jak otworzyłem okno to od razu było czuć różnicę, tak fajnie po plecach wieje

0

Dawno nie było takiego chłodnego poranka

1

@Pawel13sz tyle samo co Messi:D

0

@bixmix Tadeusz i Rysiek rozwalali system:D

1

@patry295 za niedługo roboty będą wyrywać więcej lasek niż niektóre chłopy

1

@barcowy1899 też ładna ale Edytka dużo lepsza

0

@Qlewer ja lubię niskie kobiety bo sam jestem niski

0

Edyta Herbuś brzydka czy ładna?

1

@tommyVERceti jak kogoś to odrzuca i obrzydza to ma coś z głową inna sprawa jakby chodził w brudnych ubraniach czy coś

2

@Michael24 dla mnie genialny

0

@AmigoBlancos paręnaście lat temu bawił teraz nie wiem bo nie pamiętam odcinków

1

@budel17 chora ta pogoda w tym roku

0

Niby temperatura nie najwyższa ale tak parno że się ze mnie leje

0

@marko111122 Może w Belgii?

4

Wkoncu urlop 2 tygodnie

0

Lubię dźwięk deszczu tylko po co te grzmoty?

0

@clyde kobiety: Jennifer Aniston, Jennifer Lopez i Edyta Herbuś
Mężczyźni: ciężko powiedzieć

0

@Jackazz Ja tak miałem w piątek:)

7

Niech już podnosi ten puchar

2

Ależ się cieszę szczęściem Leo

0

Piękne obrazki, łezka w oku

1

@PatrychoO ten Ederson piłka parę metrów za linią i walczy jak Lew:D

0

@marcin000019 jedziem z tym śledziem

0

@Uukasz_93 no ja pierwszy mecz tej edycji oglądam

1

@Lovalo parę godzin temu myślałem że to jakiś trolling ale faktycznie jakiegoś psychola szukają

0

@xSZYMONOx zgaga. Polecam bioprazol max

1

@PatrychoO jest noc nie wolno krzyczeć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?