0

@grejtxkrzychu w fut grałem squad battles i division rivals

0

Komentarz usunięty

0

@grejtxkrzychu 19 była zryts ale 20 jest bardziej dopracowana

0

@MaziFCB 21 to jest gówno, w 20 przynajmniej istnieje gra w obronie

0

@bartekvisca wiedziałem że ktoś to napisze. Ku... w 21 w każdym meczu online mam lagi chyba że odpalisz futa to nie bo na tym najwięcej kasy nabijają. Edit: i nie pisz mi kur.. że mam słabego neta bo mam światłowód 800mb

0

Odpaliłem sobie teraz Fifę 20. Dla mnie to jest zdecydowanie najlepsza część chyba od 13 a najbardziej mnie smieszy to że część rok starsza od 21 ma dużo stabilniejsze serwery.

1

@DonAndrzejos wielu może pomarzyć o takiej pensji

1

@AntekGriezmann dla mnie 20 była dużo przyjemniejsza

0

@DonMatteo901 w fut dawno nie gram ale teraz to nawet w sezonach online to jest dramat

1

Ale bym chciał teraz zapodac wierszyk wulgaryzmów na temat Fify 21 ale szkoda żebym dostał bana. Ta gra im bliżej końca tym bardziej ułomna

0

@BombowiecKrawczyk te czipsy koło kebaba nawet nie siedziały

1

@Majkel34 co chlaleś?

1

@DaPidejpi swój chłop!

4

@LeoMessiah ja jestem mało pracowity

1

@lucas/catalan bo jesteś recydywista i już się nie liczysz w społeczeństwie

1

@ranger3120 ponad 3 lata temu grałem w moda na silniku z gothica 2 ale historia w ogóle nie była powiązana z podstawką i inny świat był. Nazywal się Insygnia prolog

19

@BombowiecKrawczyk grubasie nie gulaj bo ci zadam boksa

1

@Bogan w sumie ja to widziałem na 2 różnych portalach i to w dość dużym odstępie czasowym

1

@ptrx na sofie też całkiem spoko

0

@Bogan a to o wężu to na pewno fejk?:D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 u mnie był dzisiaj rachmistrz, tylko wizyta była umówiona wcześniej przez telefon

0

@tadzik447 dokładnie

3

Ale ten czas zapierdziela

0

@RobiS nie grałem ale gra może mieć po prostu ograniczenia

1

@donleo12 garage cytrynowy

11

Komentarz usunięty

9

@Peszko07 ciekawe kiedy zmienia nazwę Nigerii

1

Nie wiem czy się już nawalić czy poczekać do wieczora

1

@koziar legendarny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?