LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@grejtxkrzychu w fut grałem squad battles i division rivals
0
Komentarz usunięty
0
@grejtxkrzychu 19 była zryts ale 20 jest bardziej dopracowana
0
@MaziFCB 21 to jest gówno, w 20 przynajmniej istnieje gra w obronie
0
@bartekvisca wiedziałem że ktoś to napisze. Ku... w 21 w każdym meczu online mam lagi chyba że odpalisz futa to nie bo na tym najwięcej kasy nabijają. Edit: i nie pisz mi kur.. że mam słabego neta bo mam światłowód 800mb
0
Odpaliłem sobie teraz Fifę 20. Dla mnie to jest zdecydowanie najlepsza część chyba od 13 a najbardziej mnie smieszy to że część rok starsza od 21 ma dużo stabilniejsze serwery.
1
@DonAndrzejos wielu może pomarzyć o takiej pensji
1
@AntekGriezmann dla mnie 20 była dużo przyjemniejsza
0
@DonMatteo901 w fut dawno nie gram ale teraz to nawet w sezonach online to jest dramat
1
Ale bym chciał teraz zapodac wierszyk wulgaryzmów na temat Fify 21 ale szkoda żebym dostał bana. Ta gra im bliżej końca tym bardziej ułomna
0
@BombowiecKrawczyk te czipsy koło kebaba nawet nie siedziały
1
@Majkel34 co chlaleś?
1
@DaPidejpi swój chłop!
4
@LeoMessiah ja jestem mało pracowity
1
@lucas/catalan bo jesteś recydywista i już się nie liczysz w społeczeństwie
1
@ranger3120 ponad 3 lata temu grałem w moda na silniku z gothica 2 ale historia w ogóle nie była powiązana z podstawką i inny świat był. Nazywal się Insygnia prolog
19
@BombowiecKrawczyk grubasie nie gulaj bo ci zadam boksa
1
@Bogan w sumie ja to widziałem na 2 różnych portalach i to w dość dużym odstępie czasowym
1
@ptrx na sofie też całkiem spoko
0
@Bogan a to o wężu to na pewno fejk?:D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 u mnie był dzisiaj rachmistrz, tylko wizyta była umówiona wcześniej przez telefon
0
@tadzik447 dokładnie
3
Ale ten czas zapierdziela
0
@RobiS nie grałem ale gra może mieć po prostu ograniczenia
1
@donleo12 garage cytrynowy
11
Komentarz usunięty
9
@Peszko07 ciekawe kiedy zmienia nazwę Nigerii
1
Nie wiem czy się już nawalić czy poczekać do wieczora
1
@koziar legendarny