LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle na jakim poziomie grasz?
0
@jeyx77x to pij wodę
0
@marcin62 picie wódki jak się jest niewyspanym to dramat
0
Wódka zmiata z planszy:/ to jest zło
0
@EleanoR parter
0
@MesQueUnClub96 specjalista jak z koziej dupy trąba
1
@Janiama Dania 0 - 1 Walia
3
@Mario96w amfa Hera crack i kox
0
@tadzik447 chyba nie ale trzeba się o to postarać
0
@EleanoR może jakiś szerszeń dołączy
0
@Kgorecki2500 nie wiem
1
Można ćpać i bić ludzi do woli https://wydarzenia.interia.pl/wiadomosci-lokalne/news-warszawa-uderzyl-kobiete-na-nowym-swiecie-sledczy-chca-umorz,nId,5321612
12
Chociaż bym miał pluć krwią kupię ci ten cholerny telewizor!
0
@Nazio87 szkoda że nie grad:D
0
@marcin62 u mnie to właśnie tak wygląda teraz, że idzie bokiem i sobie patrzę spożywając złoty trunek
0
@Kamyk37 tak się z tego śmiejecie a u nas 14 lat temu tak pierdolnął piorun że u nas w domu spaliło 2 pralki u sąsiadów telefony stacjonarne itp
0
@Karzel rozumiem że deszczu ludzie chcą ale burzy?:D
0
@Tomo1989 a to router jak spali to nic bardziej mnie interesuje czy to może spowodować jakieś uszkodzenia w instalacji elektrycznej?
0
@Transu96 komputerek już dawno odłączony bo co ja bym zrobił z życiem jakby się zepsuł?
0
Jak mam router podłączony do prądu i korzystam z wifi to są jakieś przeciwwskazania żeby tego nie robić podczas burzy?
2
@Comentateiro Bóg futbolu
0
@Tomek54321 u mnie na szczęście nic ale widziałeś co w Czechach porobiło? Edit: ale najgorsze ma jeszcze do nas dojść
1
@xDoMinO26x ja jestem z 60km od Krakowa i u mnie na razie błyski z każdej strony ale grzmoty delikatnie słychać. Z tego co patrzyłem to do mnie ma dojść za 1-2 godziny
0
@marcin62 piękna ale tragiczna w skutkach niestety:/
1
@Songo91 ,,Przyjęcie dla dziesięciu osób plus trzy'' to tytuł filmu? Bo nie ogarniam:D
1
@aldewir u mnie przed chwilą był ale taki mały ale słyszałem że na wsi niedaleko mnie był właśnie taki grad jak mówisz
0
@Nazio87 deszczyk nocą jest spoko ale bez wiatru i piorunów
0
Błyski z każdej strony i deszcz napierdziela niemiłosiernie
1
@Dagoneus ja nienawidzę tych grzmotów
1
@Dagoneus no jak ja widzisz z daleka w nocy zwłaszcza to spoko ale ciekawe czy lubisz jak ci nad domem napierdziela:D