LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@rogal478 może w sumie przesadziłem, alkohol i głupota:/
1
Tak mi trochę zajeżdża clickbaitem
0
@DejMian111 tak edit: tak mówią
0
@KapiFCB wiem o co ci chodzi ale ludzie robią za grosze i też są ciśnięci przez szefów. Bycie sportowcem zawodowym też ma swoje konsekwencje
1
@IronSanHybrid pojawiło się:D edit: i zniknęło
1
@Barca1992 wielki Bòr czyta w myślach
1
@Barca1992 56 xD
0
Jest szansa że De Bruyne zagra na euro?
1
@FCBeSeM Jensen
0
@Vebrol z tego co tu ludzie pisali Eriksen nie grał za dużo
1
@neeed Franklin?
0
Komunikat miał być 10 minut temu, o co chodzi?
4
Komentarz usunięty
1
@RobiS mówią że żyje
0
@PIQUETHEBOSS teraz znalazłem w euro za ponad 700zl hyperx cloud 2 wireless bezprzewodowe ciekawe czy jest gorszy dźwięk od tych przewodowych, wiesz może? @elitive
0
@PIQUETHEBOSS a można w nich odpinać mikrofon?
2
@Mixtape kebsik po piwkach to cudo
0
@Rust_Cohle dzięki tobie jestem pierwszy raz w gorących xD
1
Posiada ktoś słuchawki hyperx cloud 2?
0
@FCBMati10 to akurat mam ok
1
@Janiama Walia 2 Szwajcaria 1
0
Też macie na tym TVP 4k wrażenie jakby się obraz trochę rozmywał przy ruchu kamerą?
4
@Janiama ja nucę ,,Czyste szaleństwo'' bo ta piosenka powinna być wybrana na euro 2012
2
@EleanoR żubr butelka i stock cytrynowy
0
@Ojciec5tkidzieci zapomnialem o tej części z 2018, której nie oglądałem
0
@Ojciec5tkidzieci a dobra masz rację źle przeczytałem, sorki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ojciec5tkidzieci w którym kurde momencie to wspominasz? xD
0
@Encore jak trafią na Chile w finale to na pewno wygrają
0
@Ojciec5tkidzieci jestem po ciężkiej dniówce i czteropak mnie trochę sponiewierał ale jeszcze jest predator 2 z 1990