5

@rogal478 może w sumie przesadziłem, alkohol i głupota:/

1

Tak mi trochę zajeżdża clickbaitem

0

@DejMian111 tak edit: tak mówią

0

@KapiFCB wiem o co ci chodzi ale ludzie robią za grosze i też są ciśnięci przez szefów. Bycie sportowcem zawodowym też ma swoje konsekwencje

1

@IronSanHybrid pojawiło się:D edit: i zniknęło

1

@Barca1992 wielki Bòr czyta w myślach

1

@Barca1992 56 xD

0

Jest szansa że De Bruyne zagra na euro?

1

@FCBeSeM Jensen

0

@Vebrol z tego co tu ludzie pisali Eriksen nie grał za dużo

1

@neeed Franklin?

0

Komunikat miał być 10 minut temu, o co chodzi?

4

Komentarz usunięty

1

@RobiS mówią że żyje

0

@PIQUETHEBOSS teraz znalazłem w euro za ponad 700zl hyperx cloud 2 wireless bezprzewodowe ciekawe czy jest gorszy dźwięk od tych przewodowych, wiesz może? @elitive

0

@PIQUETHEBOSS a można w nich odpinać mikrofon?

2

@Mixtape kebsik po piwkach to cudo

0

@Rust_Cohle dzięki tobie jestem pierwszy raz w gorących xD

1

Posiada ktoś słuchawki hyperx cloud 2?

0

@FCBMati10 to akurat mam ok

1

@Janiama Walia 2 Szwajcaria 1

0

Też macie na tym TVP 4k wrażenie jakby się obraz trochę rozmywał przy ruchu kamerą?

4

@Janiama ja nucę ,,Czyste szaleństwo'' bo ta piosenka powinna być wybrana na euro 2012

2

@EleanoR żubr butelka i stock cytrynowy

0

@Ojciec5tkidzieci zapomnialem o tej części z 2018, której nie oglądałem

0

@Ojciec5tkidzieci a dobra masz rację źle przeczytałem, sorki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ojciec5tkidzieci w którym kurde momencie to wspominasz? xD

0

@Encore jak trafią na Chile w finale to na pewno wygrają

0

@Ojciec5tkidzieci jestem po ciężkiej dniówce i czteropak mnie trochę sponiewierał ale jeszcze jest predator 2 z 1990

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?