LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPidejpi wystarczy Szpilka
0
@kolo123 typ podobno studiuje fizykę teoretyczna także nie powiedziałbym że nie grzeszy inteligencją
0
Malczynski się zatrzymał w rozwoju
0
@Kluivert_P o nie wiedziałem a walczy jakiś polak?
1
@aldewir jeszcze 3 walki
0
@Huberc1kk chłopie on w 3 rundzie tyburskiego sprowadził do parteru a tu już ledwo stał
4
To wygląda jakby Tanculi coś dorzucili. Przecież z Tyburskim był bardziej obijany i nie był w takim staniesz
0
Tancula wygląda jakby miał umrzeć
2
@Barca1992 Leicester Chelsea finał pucharu z kibicami zaraz zaczynaja
0
@draxidox ja kupiłem myślę że jakby tą zrypali to ludzie by ich zjedli
0
Mam problem z komputerem. Chodzi mi o to że działalo mi tylko HDMI z karty graficznej a z płyty głównej nie. Kiedyś jak pytałem gościa w sklepie o to czemu nie działa z plyty głównej to mówił że jest podłączone tylko HDMI z karty graficznej ale że można podpiąć HDMI z płyty głównej jak się z karty zepsuje. Tylko teraz mam problem bo mi się zepsuło to HDMI z karty. Wie ktoś jak się to podpina?
1
@MesQueUnClub_87 U nas jeden lokal otwierają zaraz po północy:D
9
@tomek8756 dla mnie to jest choroba psychiczna
0
Coś te zestawy ps5 przestały schodzić może w końcu się opamiętają
0
@Ghotti a no w sumie tak
0
@MesQueUnClub_87 nie bo to na nazwisko zamawiasz
5
@CzaroNba chciałbym żeby Parke znokautował Kasie
0
@Dundersztyc no właśnie żeby było 5 drużyn to musi wygrać LM drużyna z poza top 4
0
@Dundersztyc czyli jak Chelsea przegra finał LM a skończy na 5 miejscu w lidze to awansuje? Edit: nie ma opcji nie jest tak
1
@Transu96 @elmayakos jak Liverpool wygra zaległe mecze to ciekawie tam się zrobi a Chelsea ma jeszcze mecz Leicester
0
Nie wyobrażam sobie co mogliby poczuć kibice Chelsea jakby przegrali z City w finale LM i wypadli z top4 w lidze:D
1
Milan ładnie gwałci
3
@dlugi20 Bill Gates już wie wszystko o tobie i ci zablokował
0
@AduŚ07 tak byłoby najlepiej chyba, że trafi się faktycznie dobra oferta
0
@AduŚ07 ciekawe kiedy będą same konsolę w sprzedaży bo od razu bym dał to 2400
4
@Kgorecki2500 no teraz za GTX 1660 trzeba dać prawie 2k także jeśli coś z tym nie zrobią to ludzie się przerzuca na konsolę. A jeśli chodzi o mnie gram na PC i konsoli
0
Ładnie sklepy doją ludzi na te zestawy ps5
0
@Geble pamiętam klimat meczu z Rosją na strefie kibica, coś pięknego
0
@sawyer00 teraz takie pytanie xdd
0
Za to co Koeman robi z Puigem niech wypierdziela po tym sezonie