0

Komentarz usunięty

0

@PlanetFCB wszyscy czytają de brujne a Borek czytał de Brejne

1

@taris no tak bo Roma w 1/4 to było najgorsze losowanie

0

Teraz zobaczyłem jaka setkę zmarnował Werner to jest XD

0

@amanter ok czyli nie dostaje dzięki

0

Jakby Chelsea wygrało LM to Lampard dostaje jakiś medal czy coś?

3

Ten Maciej Szczęsny wygląda jak Voldemort

0

@l0Messini dzięki

0

@Katalonbar też o tym pomyślałem :D

0

Co to ma Neymar na ręce?

4

Ale petarda :D gol sezonu

0

@BarcaInfo Pan Prezydent

0

@speed1 no jak za 1500zl to muszą być zajebiste:D

0

@MesQueUnClub_87 to jaką ty masz temperaturę w domu?

0

@Janas11224 na kompie w 2k wygląda naprawdę spoko

0

@SteuerFreiMoney na ipli normalnie się logujesz i jest git

11

Komentarz usunięty

0

Ja pierdziele chce się zalogować na playerze na tv i wyskakuje jakis kod i trzeba wejść na stronę i zalogować tv. Po jakiego ciuła coś takiego wymyślają....

1

Kiedy zmienią nazwę państwa Nigeria na inne? Bo już można dostać bana za to na niektórych platformach..

0

de Jong druga setka...

0

Pedri wygląda jakby był po melanżu

1

@IronSanHybrid walnąłem parę razy w tył telefonu i się dźwięk włączył xD

1

Ale Griezmann pewnie strzela dzisiaj

0

@clyde też mnie to zastanawia

1

Antek jesteś mistrz!

0

Nie no co tu się odwaliło?

0

@vangoor a co to za kod?

0

@vangoor nie działa

0

@norbi77 nie pomaga

0

@IronSanHybrid nie pomogło ale jak do kogoś dzwonie to słychać jak mówi ale jak dam głośnomówiący to cisza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?