0

@Cariones też byłem pewny że to karny ale chyba faktycznie mają rację bo on nie miał szans tej ręki schować

0

@szela1899 no przecież statystyka to pokazuje jakoś 2-3 lata temu czytałem że Messi ma skuteczność z karnych coś około 75% wówczas Lewy miał chyba 91%

0

@Katalonbar dno i żenada

0

Ale to będzie tragedia jak przegramy z Realem ligę przez mecze między sobą

0

No zajebiście a prawdopodobnie byłoby 4:1

5

2 karne nam zabrali:)

4

Zrozumcie że dla Messiego karny to jest zbyt krótka odległość

1

Zajeeeeeeeebiscie

0

@Gaucho to tak wygląda :D

1

Messi chciał jak Lewy:d

1

Skoro tu jest ręką to czerwona chyba powinna być?

1

Jak dla mnie nie było faulu na Ter Stegenie

0

@lukaszbrk walcze cały czas

0

Co się odwaliło? Kurrrrwwa

0

Broni Cillesen:D

0

@POLAK12345 niech wchodzi z ławki trenerskiej i wykańcza setki

1

Pół litra stocka, mountain dew i laysy solone na poprawę humoru

0

@Albus54 haha xD

19

Ej tu karny powinien być

1

@haryveb944 wódkę z nimi pił

0

@ciema jakby Tusk byl to by było lepiej

0

@betonito a jak zareagowałes na tego gola?

0

@Aneurysm okrągły

1

@Pawlak1992 dzięki

0

Jest jakaś aplikacja w której można zobaczyć jakbym wyglądał na łyso?

12

Przy kalafiorze w panierce wszystkie kotlety się mogą schować:D

2

@Sulimo ludzie są genialni:D

0

@macio_944 Wątpię że w tym roku zapowiedzą GTA VI przecież oni robią GTA V na ps5

1

@avanes o kurde co tam się stało? xD

0

Kur... Fajna wiadomość na fajrant w robocie. Jak się w takiej sytuacji nie wygrywa z Granada to nie można liczyć na mistrzostwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?