2

Jak mi sobota zleciała to ostatnia godzina się ciągnie

1

@LoTo11 jeszcze na ps5 60fps i dynamiczne 4k, musisz mordo

0

@LoTo11 polecam jak zobaczysz pierwsza hordę to może cię zachęci

0

@Katalończyk 99 Raz deszcz raz śnieg czasem trochę słońca

1

@Pawel13sz południowa część Polski

2

Ale śnieg napierdziela

0

@VbamboeB i upewniali się że ja loguje się na swoje konto?

0

Loguje się na FB może raz na 2 tygodnie. Dzisiaj przy logowaniu mi wyskoczyło że na email przyjdzie kod do logowania a nigdy wcześniej tego nie miałem. To jakaś nowość czy o co chodzi?

0

@pauletaa ale tobię chodzi o konto na psn czy profil na PS4 bo np chcesz sprzedać ps 4?

0

@pauletaa raczej nie ma opcji bo ktoś by ci mógł łatwiej usunąć konto

0

@Gaz to dobry prezydent:D

0

@wroclawianin89 nie wiem kto to Bul:D

3

0.27kg boczku wędzonego, 0.63kg papryki i 0.4kg kiełbasy drobiowej i z portfela poszło 38 zł. Kiedyś będę zapier...... za miskę ryżu

0

@Szklaner a to nie było że co miesiąc?

0

@MesQueUnClub_87 Jakby była oferta za 2300-2400 bez dodatków to bym wziął ale same nieciekawe zestawy są

0

Ps5 w media markt https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/playstation-5/konsole-ps5 ale oferta pozostawia wiele do życzenia

1

@Pawel13sz to było nadludzkie tego się nie da opisać, pamiętam jak się za łeb złapałem

1

@Pawel13sz no Luis potrafił to robić pamiętam tego z getafe z 2015 roku. W sumie w tym meczu każdy gol był piękny z tego co pamiętam

1

@Pawel13sz ewentualnie jakiś spektakularny wolej:p

0

@Pawel13sz a przez pana z twojego awatara nie możemy sobie pozwolić na utratę punktów:D

1

@MesQueUnClub_87 ja wiem ja cię rozumiem ale po prostu mam bekę z kogoś

0

@MesQueUnClub_87 to trzeba było zostać inżynierem albo magistrem to byś nie musiał wstawać wczas rano xD ktoś tutaj dodał komentarz w tym kontekście

0

@ObiektywnyKibic121 jak powiedział komentator że na slow motion wyglądało jakby był faul ale faktycznie w powtórce on ledwo dotknął. Nie było tam karnego

0

@FafitFCB mam prośbę jak dodajecie tweety po hiszpańsku to proszę o tłumaczenie:P

0

@barcelonaLM to był zabójca

0

@Ghotti sprzedać i zapomnieć

1

@MaziFCB ja nie mam tego problemu. Nie mam kobiety

0

@Vane zacytuję klasyka ,,takimi meczami się zdobywa mistrzostwo''

1

Ale ulga 15 znaków

6

Kryminalista pier.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?