LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak mi sobota zleciała to ostatnia godzina się ciągnie
1
@LoTo11 jeszcze na ps5 60fps i dynamiczne 4k, musisz mordo
0
@LoTo11 polecam jak zobaczysz pierwsza hordę to może cię zachęci
0
@Katalończyk 99 Raz deszcz raz śnieg czasem trochę słońca
1
@Pawel13sz południowa część Polski
2
Ale śnieg napierdziela
0
@VbamboeB i upewniali się że ja loguje się na swoje konto?
0
Loguje się na FB może raz na 2 tygodnie. Dzisiaj przy logowaniu mi wyskoczyło że na email przyjdzie kod do logowania a nigdy wcześniej tego nie miałem. To jakaś nowość czy o co chodzi?
0
@pauletaa ale tobię chodzi o konto na psn czy profil na PS4 bo np chcesz sprzedać ps 4?
0
@pauletaa raczej nie ma opcji bo ktoś by ci mógł łatwiej usunąć konto
0
@Gaz to dobry prezydent:D
0
@wroclawianin89 nie wiem kto to Bul:D
3
0.27kg boczku wędzonego, 0.63kg papryki i 0.4kg kiełbasy drobiowej i z portfela poszło 38 zł. Kiedyś będę zapier...... za miskę ryżu
0
@Szklaner a to nie było że co miesiąc?
0
@MesQueUnClub_87 Jakby była oferta za 2300-2400 bez dodatków to bym wziął ale same nieciekawe zestawy są
0
Ps5 w media markt https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/playstation-5/konsole-ps5 ale oferta pozostawia wiele do życzenia
1
@Pawel13sz to było nadludzkie tego się nie da opisać, pamiętam jak się za łeb złapałem
1
@Pawel13sz no Luis potrafił to robić pamiętam tego z getafe z 2015 roku. W sumie w tym meczu każdy gol był piękny z tego co pamiętam
1
@Pawel13sz ewentualnie jakiś spektakularny wolej:p
0
@Pawel13sz a przez pana z twojego awatara nie możemy sobie pozwolić na utratę punktów:D
1
@MesQueUnClub_87 ja wiem ja cię rozumiem ale po prostu mam bekę z kogoś
0
@MesQueUnClub_87 to trzeba było zostać inżynierem albo magistrem to byś nie musiał wstawać wczas rano xD ktoś tutaj dodał komentarz w tym kontekście
0
@ObiektywnyKibic121 jak powiedział komentator że na slow motion wyglądało jakby był faul ale faktycznie w powtórce on ledwo dotknął. Nie było tam karnego
0
@FafitFCB mam prośbę jak dodajecie tweety po hiszpańsku to proszę o tłumaczenie:P
0
@barcelonaLM to był zabójca
0
@Ghotti sprzedać i zapomnieć
1
@MaziFCB ja nie mam tego problemu. Nie mam kobiety
0
@Vane zacytuję klasyka ,,takimi meczami się zdobywa mistrzostwo''
1
Ale ulga 15 znaków
6
Kryminalista pier.....