LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś kiedy ma być jakiś rzut ps5 do euro/media expert? Edit: wiem że jest teraz w media expert ale tragiczna oferta
1
@Majkel34 zaczna malec tak około 4-5 kwietnia żeby na rocznicę smoleńska otworzyć i później znów zamkną na majówkę
0
@LS jak to co piszesz to prawda to jesteś geniuszem. Naprawdę
0
@Dzemix111 no faktycznie zbyt białe
0
@LS no dobra a jak urząd pracy ci znajdzie pracę to możesz maks 3 razy odmówić i cię wyrzucają
0
@LS ok dobra dzięki
0
@LS no to np może zająć jakiś sprzęt bratu nieroba?
0
Jeżeli osoba bezrobotna i niezarejestrowa w ZUS potrzebuje karetki to kto za to płaci? Tylko on czy np może to zejść na kogoś z rodziny?
0
@Quavosk ale faza:D
0
@PawkoFCB jak wyjdzie Days Gone na pc to polecam
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@Pogba trzymaj
0
@lucca87 ależ to były emocje:D
1
@messi564 żywe to w mikrofalówce robię
0
@Timishiru1337 na termoobiegu?
0
@Pawelsky ok dzięki
0
@ksobi w tym przepisie jest bez rekawu to tak spróbuję:D najwyżej jajecznicę sobie zrobię jak będzie niejadalne:D
0
@ranger3120 no wiadome xD
1
Filet z kurczaka zrobi się w piekarniku w 200 stopniach w 20min? Bo znalazłem taki przepis i nie jestem pewny czy się upiecze
1
@PatrychoO ale w sumie jeśli chodzi o film to u mnie za taki można uznać 8 miła bo co około 1.5 roku go oglądam:D
2
@PatrychoO 11 lat temu byłem uzależniony od Metina. Siedząc w szkole większość czasu myślałem o tej grze
4
Ale fajnie że grypa już nie istnieje. Można spać spokojnie. Dobranoc
1
@PershingFanatykLMFCB gram Newcastle i dla nich ważniejsze jest sprowadzenie typów z USA niż sukces w LM. Logika na najwyższym poziomie:D
0
@Danger204 kupiłem jakichś randomów po kilkaset tysięcy
0
@Hosh Desta kupiłem wcześniej:D
1
Zajebisty cel w karierze w Fifie. Sprowadź 3 piłkarzy z Ameryki Płn
0
Pytanie do ludzi co grają lub ograli Days Gone nowa gra plus. Czytałem że wszystko co zdobyłeś za pierwszym razem przechodzi na nową grę plus. Tylko jak to jest z tymi terenami badań Nero skoro za pierwszym razem zdobyłem wszystko to w nowej grze plus już tego nie ma?
6
Budzik mam o 3.40 ale dla takiego meczu warto nie spać
0
@abram3k i jakie masz objawy? Katar i gorączka?
3
@Rust_Cohle ziemniaki kapusta zasmażana i noga z kurczaka