16

@BarcaInfo czym się tu chwalić? Każdy NORMALNY czlowiek zostawia po sobie porządek

0

Nie oglądałem dziś meczu ale widzę że nasi robią wszystko żeby nie walczyć o mistrzostwo

0

@AlexDark00 ja jakoś tego nie odczułem i umiałem rozklepac przeciwnika @Transu96 może i główek nie było ale grali tak jak chciałem podania leciały tak jak zagrywałem i wychodzili na pozycję a w 21 stoją jak Barcelona

0

@Quavosk no tak ale w 20 było tak, że ciężko się na początku grało ale później jak ogarnąłes to fajnie się grało a 21 to gówno totalne tu mecze są losowane kto ma wygrać

2

FIFA 21 to najgorsza część od lat w to gówno się nie da grać

0

@NorbiTBOB @bartek55559 dzięki za odpowiedź. U mnie przez jakąś chwilę YT się nie chciał włączyć nie wiem czemu. Ale już działa

0

Dziala wam YouTube?

0

@FCBparasiempre nie dorówna bo nie będzie miał takiej pomocy jaką miał Guardiola

0

@Messiah10 on jest zabójczy z tym hordy stają się dużo łatwiejsze

0

Na urzędniczej się chyba kasa skończyła

1

@DaPi majonez to majonez każdy zajebisty!

0

@Encore Days Gone grane

0

@Messiah10 to jestem trochę dalej już po tym. Ile już tam siedzisz?

1

@DaPi haha dobre:D

0

@Messiah10 a jesteś już w crater lake u tych ,, żołnierzy''?

0

Czy w Days Gone mogą się skończyć zasoby? Bo już nie mogę znaleźć złomu

1

@LeoMessi1994 jak interesują cię mrożone zapiekanki to w miarę dobra jest z bistro szynka i pieczarki

0

@LeoMessi1994 hmm narobiłeś smaka

1

@xVENUMx moja karta graficzna półtora roku temu była warta około 1100 a tydzień temu widziałem za ponad 1400 także zły moment na upgrade:D

0

@mextexperu tu chodzi chyba o tych co nie mają dzieci a nie czy są w związku czy nie. Zresztą ciul wie co ten rząd tam wprowadzi

0

@gontex poczytaj na necie o tym

1

Skur...... chca wprowadzić bykowe żeby sfinansować 500 plus kur.. zaraz mnie krew zaleje

0

@FafitFCB nie pokonamy, mało tego według mnie tam też dostaniemy baty

1

@FafitFCB widzę, że ciężki temat poruszyłeś

1

@Tomek54321 Chelsea jest zbudowane na ruskim miliarderze

1

Jak to jest prawda to typ powinien dostać sromotną karę za ten tekst

0

@Nihas jak dla mnie oni są wku..... tym i obstawiam kolejny gwałt w Paryżu

0

@Pawelsky ten mecz jest potwierdzeniem tego

0

@Katalonbar do tego Suarez i Alaba

0

@skakun95 chcieli walić swoje matki nawzajem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?