LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@BarcaInfo czym się tu chwalić? Każdy NORMALNY czlowiek zostawia po sobie porządek
0
Nie oglądałem dziś meczu ale widzę że nasi robią wszystko żeby nie walczyć o mistrzostwo
0
@AlexDark00 ja jakoś tego nie odczułem i umiałem rozklepac przeciwnika @Transu96 może i główek nie było ale grali tak jak chciałem podania leciały tak jak zagrywałem i wychodzili na pozycję a w 21 stoją jak Barcelona
0
@Quavosk no tak ale w 20 było tak, że ciężko się na początku grało ale później jak ogarnąłes to fajnie się grało a 21 to gówno totalne tu mecze są losowane kto ma wygrać
2
FIFA 21 to najgorsza część od lat w to gówno się nie da grać
0
@NorbiTBOB @bartek55559 dzięki za odpowiedź. U mnie przez jakąś chwilę YT się nie chciał włączyć nie wiem czemu. Ale już działa
0
Dziala wam YouTube?
0
@FCBparasiempre nie dorówna bo nie będzie miał takiej pomocy jaką miał Guardiola
0
@Messiah10 on jest zabójczy z tym hordy stają się dużo łatwiejsze
0
Na urzędniczej się chyba kasa skończyła
1
@DaPi majonez to majonez każdy zajebisty!
0
@Encore Days Gone grane
0
@Messiah10 to jestem trochę dalej już po tym. Ile już tam siedzisz?
1
@DaPi haha dobre:D
0
@Messiah10 a jesteś już w crater lake u tych ,, żołnierzy''?
0
Czy w Days Gone mogą się skończyć zasoby? Bo już nie mogę znaleźć złomu
1
@LeoMessi1994 jak interesują cię mrożone zapiekanki to w miarę dobra jest z bistro szynka i pieczarki
0
@LeoMessi1994 hmm narobiłeś smaka
1
@xVENUMx moja karta graficzna półtora roku temu była warta około 1100 a tydzień temu widziałem za ponad 1400 także zły moment na upgrade:D
0
@mextexperu tu chodzi chyba o tych co nie mają dzieci a nie czy są w związku czy nie. Zresztą ciul wie co ten rząd tam wprowadzi
0
@gontex poczytaj na necie o tym
1
Skur...... chca wprowadzić bykowe żeby sfinansować 500 plus kur.. zaraz mnie krew zaleje
0
@FafitFCB nie pokonamy, mało tego według mnie tam też dostaniemy baty
1
@FafitFCB widzę, że ciężki temat poruszyłeś
1
@Tomek54321 Chelsea jest zbudowane na ruskim miliarderze
1
Jak to jest prawda to typ powinien dostać sromotną karę za ten tekst
0
@Nihas jak dla mnie oni są wku..... tym i obstawiam kolejny gwałt w Paryżu
0
@Pawelsky ten mecz jest potwierdzeniem tego
0
@Katalonbar do tego Suarez i Alaba
0
@skakun95 chcieli walić swoje matki nawzajem