0

@pikass14 popatrz w ,, Dokumenty'' czy nie stworzył się tam czasem folder z zapisami

1

@Bartunek optymista z krwi i kości:D

0

@BarcaInfo zrobił swoje

1

@IronSanHybrid jaką masz opinie na temat Puiga? Dlaczego nie daje mu szans a jak wynik nie jest za dobry to go wpuszcza? Tam musi być coś grubszego

0

@martin3131 Puig też nie sra w gacie.

0

Niech jutro chociaż Milan wygra

0

@IronSanHybrid a co ja napisałem? Zresztą on chciał odejść ale mu nie pozwolono

0

@IronSanHybrid no wiadome że nie miał prawa tak zrobić ale jak to zobaczyłem to od razu byłem pewny że on chce stąd za przeproszeniem spierdalać. A i że przelała się czara goryczy to nie chodziło mi o ten mecz tylko o całokształt

0

@IronSanHybrid mi się wydaje że przelała się czara goryczy. On ma już po prostu dość tego, nie ma opcji że zostanie po sezonie

0

@Katalończyk 99 bezwarunkowa miłość boli niestety:/

1

@Tomek_TF no wydaje mi się że będzie zawieszenie

0

Messi coś ty zrobił...

0

@BarcaInfo jesteś mistrzem:D

1

@Kacper1432 w punkt!

4

Puig jest dobry

0

O Cristiano wchodzi on coś strzeli

0

Ta obrona przy dośrodkowaniach to jest kurrrr dno

14

Taki paradoks. Koeman nie wpuszcza Puiga od początku a daje mu szansę jak trzeba odrabiać. Dziwne

0

@POLAK12345 a później ludzie narzekają na kick off glitch w Fifie...

1

Przynajmniej jest przy czym dopić 2 piwa

0

Hahhaha to teraz Brajtlajt się przyda

0

Messi chyba nie nadążył za Dembele:D

1

Antulan pięknie!

1

Dembele dziś tragedia

0

@Kleps0n może mnie weźmiesz za przygłupa jak większość ludzi na tej stronie ale nie wierzę w to że to nie jest w jakiś sposob ustawione

0

@Maniek9444 za chuja w to nie uwierzę żeby wygrac 420 meczy bez porażki w takiej grze jak fifa

0

@Witam haha nic dodać nic ująć:D

1

@patryk355 no trzeba szukać pozytywów:D

0

Ale ciężko się to ogląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?