1

@PatrykBarcelona albo podatek od wdychanego powietrza

0

@Encore najgorsze rozpoczęcie roku w moim życiu takze na bank będzie dobrze

0

@Encore haha dobre

0

@Kettger @teacherakademicki dobra chujowo zadałem pytanie już usuwam komentarz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tristan87 już będzie tylko gorzej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Barca1992 dziękuję bardzo i wzajemnie

3

@Gronek skąd takie info?

1

@RMS @Azdie to ich nie widziałem, od 21 oglądam

1

@PatrychoO chyba jedyny bez playbacku

0

Fajnie fajnie zakazują wychodzić z domu a kurrrr na TVP ludzie sobie tańczą na koncercie

2

@PanZagadka ale ona ma brzydki ryjek

1

@guru43 też to mam strasznie dziwne uczucie

9

@NeroTFP proszę o mniej takich historii:D

0

@stone80 tak to 10minut w roku zabija psy na miejscu

1

@stone80 czyli jeśli ktoś strzela fajerwerkami to nie szanuje ludzi którzy ich nie lubią? To może wy uszanujcie to że nam się podoba?

0

@daniel32778 poczekaj jak rozpoczną się szczepienia to ciekawe co będzie się działo

5

@stone80 bo fajnie na nie popatrzeć

1

@svensonFCB mi się wydaje że ten 2021 będzie jeszcze gorszy

0

@svensonFCB Days Gone będzie prawdopodobnie grane

2

@kkbarca ależ to pięknie wygląda

0

@PanZagadka a kto wie może kiedyś to będzie 2 Xiaomi:D

0

@Newo21 noi miał

0

@BarcaInfo budzik mu nie zadzwonił

0

@Krzywy95 najgorzej jest jak rzygasz taka gorzką żółcią

0

@Draks[FCB] haha:D

6

@Draks[FCB] rosół. Ale skoro możesz wypić kawę zjeść jejcznice i obiad to nie wiesz co to prawdziwy kac:D

0

@IronSanHybrid dla mnie ona nawet nie jest ładna:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?