LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrykBarcelona albo podatek od wdychanego powietrza
0
@Encore najgorsze rozpoczęcie roku w moim życiu takze na bank będzie dobrze
0
@Encore haha dobre
0
@Kettger @teacherakademicki dobra chujowo zadałem pytanie już usuwam komentarz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tristan87 już będzie tylko gorzej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Barca1992 dziękuję bardzo i wzajemnie
3
@Gronek skąd takie info?
1
@RMS @Azdie to ich nie widziałem, od 21 oglądam
1
@PatrychoO chyba jedyny bez playbacku
0
Fajnie fajnie zakazują wychodzić z domu a kurrrr na TVP ludzie sobie tańczą na koncercie
2
@PanZagadka ale ona ma brzydki ryjek
1
@guru43 też to mam strasznie dziwne uczucie
9
@NeroTFP proszę o mniej takich historii:D
0
@stone80 tak to 10minut w roku zabija psy na miejscu
1
@stone80 czyli jeśli ktoś strzela fajerwerkami to nie szanuje ludzi którzy ich nie lubią? To może wy uszanujcie to że nam się podoba?
0
@daniel32778 poczekaj jak rozpoczną się szczepienia to ciekawe co będzie się działo
5
@stone80 bo fajnie na nie popatrzeć
1
@svensonFCB mi się wydaje że ten 2021 będzie jeszcze gorszy
0
@svensonFCB Days Gone będzie prawdopodobnie grane
2
@kkbarca ależ to pięknie wygląda
0
@PanZagadka a kto wie może kiedyś to będzie 2 Xiaomi:D
0
Jaki tu jest haczyk? https://allegro.pl/oferta/smartphone-mate50pro-8-256g-dual-sim-7-2cala-szary-10008788843?reco_id=f2888b08-4ab6-11eb-93d7-ecf4bbd0c700&sid=214dee23af5dacba6db9ec985d2421ccbc3b0218e9654c1f9eeca650c7d606e7
0
@Newo21 noi miał
0
@BarcaInfo budzik mu nie zadzwonił
0
@Krzywy95 najgorzej jest jak rzygasz taka gorzką żółcią
0
@Draks[FCB] haha:D
6
@Draks[FCB] rosół. Ale skoro możesz wypić kawę zjeść jejcznice i obiad to nie wiesz co to prawdziwy kac:D
0
@IronSanHybrid dla mnie ona nawet nie jest ładna:)