0

@PanZagadka zdróweczko:)

1

@Rust_Cohle ok rozumiem panie prezesie

0

U mnie już wóda wlatuje a u was?

2

@tristan87 dzięki że mi zepsułes film

0

@FafitFCB jak będę grał to w Days Gone

3

@Cariones pasterka na moście i wóda z gwinta pizdzi że przeginka dopijta drinka i zawijka z tego winkla

0

@pele1282 nawzajem

3

Życzę wam wszystkim nawzajem

1

@Mathew16 rozjebales mnie:D

1

@ranger3120 nie masz co wspominać lepiej swe życie zmień

0

@Pawel1980 wino tylko po to żeby rybkę podlać:)

0

@kuba1794 a to się jeszcze okaże

1

@Bartunek początkujący alkoholik

1

@Mathew16 haha:D

4

38 piw, 2x 0.5l Finlandii, wino 0.7l i Jim Beam 0.7l. Wystarczy na święta?

1

@Sulimo tyle mi w robocie zostało:D

0

Jeszcze 4 godzinki i święta. Przeleciał kolejny rok nawet nie wiadomo kiedy

0

@bafi ja mam dokładnie to samo tylko i5 9500f i w 2k fpsy między 38 (tylko w obozie) do 46 a niektóre ustawienia są nawet ultra

0

@aspider no trzeba będzie o takiej pomyśleć

0

@tadzik447 też kiedyś myślałem że to słabo smakuje ale jest spoko

0

@tadzik447 ja czasem mieszam musztardę z keczupem

1

@NaFazieHitman haha ciekawy pomysł:D

1

@tadzik447 to i to pyszne:D

1

@IronSanHybrid ok to tak spróbuję dzieki

1

@AdiKingu96 to wiadome ale chociaż trochę żeby przypominała:D

0

Ile trzeba piec i w jakiej temperaturze kiełbaskę w piekarniku na kratce żeby wyszła mniej więcej taka jak z grilla?

1

Zajebiście gra na remis idź pan w chuj

0

@Dejvo masz coś do dodania?

0

Niczym Luis Suarez

0

PSG nas zgwałci jak obrona dalej tak będzie grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?