1

@Encore prawdopodobnie zostałby legendą gdyby nie odszedł do PSG

5

@kakusus według mnie w dzisiejszym futbolu jest ciężej zdobyć gola bo gra w obronie jest zdecydowanie na wyższym poziomie

0

Jest tu ktoś kto ogrywał mod do gothica 1 ludzie z górniczej doliny?

0

@Rust_Cohle rosół zjedzony a za 3 godzinki jadę po McRoyala i BigMaca.

6

Kocham ludzi co wymyślili rosół. Na kaca to takie cudeńko

7

Komentarz usunięty

2

@MesQueUnClub_87 no pod tym względem tak

2

@MesQueUnClub_87 raczej wątpię bo z tego co mi się wydaje ps ma zdecydowanie większa sprzedawalnosc

0

@mrboom wybacz przepilem wszystko

0

O co chodzi z tym 102zl?

8

@IronSanHybrid jak dla mnie szału nie ma

0

@ArdoFCB jak ja kupowałem myszkę i klawiaturę w takim mniejszym sklepie to chłop mi wyciągnął z pudełka i pozwolił poklikać

1

@DaPi no niestety nie:p

0

@Janas11224 nieważne ale to małe miasteczko

0

@against_modern_football też mnie to zastanawia nieraz po prostu nie da się meczu wygrać

1

@Janas11224 za niecały miesiąc otwierają maca w moim mieście

0

@VenoM nie muszę jeść bo już chyba zwalczony:p

2

Ale fajne uczucie jak powachalem mydło i znów poczułem jego zapach pierwszy raz od czwartku

1

@avexavi to jest chyba typiara co grała w ,,Szkola'' xd

0

Ten Alan to jajecznicę zaraz będzie miał

0

@Transu96 wystarczy kupić wersję premium 5zl droższe i możesz jeszcze przez 7 dni od dnia gali oglądać

1

@jakub1906 fame MMA to fajna rozrywka meczyk będzie leciał na tv a fame na monitorze

19

Mi się skład podoba

0

@Hosh u mnie się włącza a u brata wyskakuje że jest uruchomione na innym sprzęcie a wykupił osobno

0

Orientuje się ktoś czy można wykupić 2 dostępy do fame MMA na jednym IP?

1

@draxidox ja będę musiał ciepłe pić bo mnie coś trochę drapie za mostkiem

1

@Jakchcesz ja fame na monitorze a na tv meczyk jednocześnie

0

@Majsteer to spoko:D

1

No Werner nieźle teraz pojechał

0

Werner co dzisiaj marnuje sytuację

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?