LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore prawdopodobnie zostałby legendą gdyby nie odszedł do PSG
5
@kakusus według mnie w dzisiejszym futbolu jest ciężej zdobyć gola bo gra w obronie jest zdecydowanie na wyższym poziomie
0
Jest tu ktoś kto ogrywał mod do gothica 1 ludzie z górniczej doliny?
0
@Rust_Cohle rosół zjedzony a za 3 godzinki jadę po McRoyala i BigMaca.
6
Kocham ludzi co wymyślili rosół. Na kaca to takie cudeńko
7
Komentarz usunięty
2
@MesQueUnClub_87 no pod tym względem tak
2
@MesQueUnClub_87 raczej wątpię bo z tego co mi się wydaje ps ma zdecydowanie większa sprzedawalnosc
0
@mrboom wybacz przepilem wszystko
0
O co chodzi z tym 102zl?
8
@IronSanHybrid jak dla mnie szału nie ma
0
@ArdoFCB jak ja kupowałem myszkę i klawiaturę w takim mniejszym sklepie to chłop mi wyciągnął z pudełka i pozwolił poklikać
1
@DaPi no niestety nie:p
0
@Janas11224 nieważne ale to małe miasteczko
0
@against_modern_football też mnie to zastanawia nieraz po prostu nie da się meczu wygrać
1
@Janas11224 za niecały miesiąc otwierają maca w moim mieście
0
@VenoM nie muszę jeść bo już chyba zwalczony:p
2
Ale fajne uczucie jak powachalem mydło i znów poczułem jego zapach pierwszy raz od czwartku
1
@avexavi to jest chyba typiara co grała w ,,Szkola'' xd
0
Ten Alan to jajecznicę zaraz będzie miał
0
@Transu96 wystarczy kupić wersję premium 5zl droższe i możesz jeszcze przez 7 dni od dnia gali oglądać
1
@jakub1906 fame MMA to fajna rozrywka meczyk będzie leciał na tv a fame na monitorze
19
Mi się skład podoba
0
@Hosh u mnie się włącza a u brata wyskakuje że jest uruchomione na innym sprzęcie a wykupił osobno
0
Orientuje się ktoś czy można wykupić 2 dostępy do fame MMA na jednym IP?
1
@draxidox ja będę musiał ciepłe pić bo mnie coś trochę drapie za mostkiem
1
@Jakchcesz ja fame na monitorze a na tv meczyk jednocześnie
0
@Majsteer to spoko:D
1
No Werner nieźle teraz pojechał
0
Werner co dzisiaj marnuje sytuację