LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon kulturalnie 6-7 piw żadne ordynarne chlanie
0
@Nikarams mogłem się spodziewać takich odpowiedzi:D
0
Można na kwarantannie pić alkohol?
0
@DonAndrzejos przecież on na MŚ 2014 na Messiego mówił Maradona
0
@banann16 fati był w polu
0
@Ramos9248 obecność
0
@Naturopata wp pilot aplikacja
4
Komentarz usunięty
0
@TomaszWitaszek reklamy Jacka wyskakują jak poyebane
2
O captain Jack powrócił
0
@DaPi no ok pomyślę o tym o ile ceny nie spadną
0
@Transu96 tanio:O
0
@DaPi na dybale i casemiro zarobię pewnie za 2 miesiące :D
6
Zastanawia mnie to ile osób tam jest po to aby walczyć o swoje prawo a ile po to że są ,, dymy''
0
@DaPi tak i złote karty
0
@DaPi Partey w Arsenalu Allan Everton Semedo Wolwerhampton
0
@Transu96 jutro sprawdzę czy faktycznie tak jest bo patrzac na kartę to 48k to mało
0
@Transu96 to ile Koulibaly kosztuje że za 90k?
0
@Transu96 ustawienie 442 napastnicy Gabriel Jesus i bernardo Silva (niewymienny). Lp pulisic śp Allan i Partey pp willian, lo reguilon śo Stones i lindelof po semedo
0
@Encore też dobry pomysł ale kasy pewnie trzeba duzo mieć
0
@Transu96 ps4 40k bo rano zakupy zrobiłem
0
@DaPi 40k bo dziś kupiłem semedo,jesusa, allana, Parteya i leno
1
@ProMILs no właśnie nie wiem jak drogie są karty z bundesligi np. ale tam można taką kosę zrobić ze szok
1
Robię skład pod ligę angielska w fut a teraz dostałem paczkę niewymienna a w niej Martens taka czarna karta która na rynku stoi po około 450 tysięcy. Zmieniać ligę?:D
0
Leno to niezła ciamajda w Fifie
0
@justfootball a tam pierdzielisz w wystarczy kod leave me alone
0
@Jacu327 ale takie mocne że nie masz siły wstać z łóżka?
0
@Pawelsky kanapka z kiełbasą krakowska i majonezem
3
Wchodzę na stronę główną reklama, zamykam ja. Roluje sobie w dół i znów w górę znowu reklama. To jakiś żart?
4
Przeczytałem teraz że Peszko strzelił gola w 22 meczach z rzędu w Wieczystej i pobił rekord Messiego z sezonu 12/13 kiedy to strzelił w 21 meczach z rzędu xD