LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dominik127pl ok dzieki
0
@donleoJR ok dzieki
0
Awansowałem w fut z 7 do 6 dywizji i dostałem 11k monet. To jest jednorazowo czy jak spadnę znów do 7 i awansuje do 6 to znów dostanę?
2
@DaPi a mi nawet do głowy nie przyszło żeby tak pomyśleć :D
1
@MesQueUnClub_87 haha :D
0
@MesQueUnClub_87 a to nie kania?
2
@NeroTFP ja wstawałem o 4.10 i to jeszcze po nieprzespanej nocy
1
@kulka jak masz monitor więcej niż 24 cale to na twoim miejscu w 1440 bym gral
0
@Cwaniak4 jak wygramy zaległy mecz to 5 pkt do lidera
5
Komentarz usunięty
2
Pjanic fajnie gra
3
Na De Jongu karny jak .....
0
Ja się śmieję teraz to są jaja
0
Pięknie całkiem nieźle
1
@Michu94 najstarsi górale tego nie wiedzą
1
@Michu94 dobre pytanie
1
@Bartosz85 Apocalypto
0
Skrzydła mi się baardzo podobają
2
@Yosemite ten pierwszy gol to niezła rzeznia
1
@KamilZ też bym to chętnie zobaczył jeśli w jego miejsce można było dać Coutinho
8
@abram3k co z tobą nie tak?
0
@MesQueUnClub_87 dlatego się gotuje w sobotę na 2 dni:)
1
@Barthez_94 generalnie tak ale na La rambli można poruszać każdy temat nie obrażając nikogo
0
@Transu96 przyjdę sura bm odpalę ognistego ducha i leżysz:D
0
@Encore a jak lubisz kiepskich to lecą na Polsat comedy central :D
1
@Encore ja aktualnie oglądam na comedy central teoria wielkiego podrywu w praktyce: pożegnanie
0
@barcelonaLM a to mam gdzieś i tak bym to przepił:D
0
Po tej ostatniej aktualizacji w tej pie........ Fifie się nie da grać
0
@Zieliniak czemu 3? Poniedziałek to 2
5
@kkbarca coś pięknego