0

@dominik127pl ok dzieki

0

@donleoJR ok dzieki

0

Awansowałem w fut z 7 do 6 dywizji i dostałem 11k monet. To jest jednorazowo czy jak spadnę znów do 7 i awansuje do 6 to znów dostanę?

2

@DaPi a mi nawet do głowy nie przyszło żeby tak pomyśleć :D

1

0

@MesQueUnClub_87 a to nie kania?

2

@NeroTFP ja wstawałem o 4.10 i to jeszcze po nieprzespanej nocy

1

@kulka jak masz monitor więcej niż 24 cale to na twoim miejscu w 1440 bym gral

0

@Cwaniak4 jak wygramy zaległy mecz to 5 pkt do lidera

5

Komentarz usunięty

2

Pjanic fajnie gra

3

Na De Jongu karny jak .....

0

Ja się śmieję teraz to są jaja

0

Pięknie całkiem nieźle

1

@Michu94 najstarsi górale tego nie wiedzą

1

@Michu94 dobre pytanie

1

@Bartosz85 Apocalypto

0

Skrzydła mi się baardzo podobają

2

@Yosemite ten pierwszy gol to niezła rzeznia

1

@KamilZ też bym to chętnie zobaczył jeśli w jego miejsce można było dać Coutinho

8

@abram3k co z tobą nie tak?

0

@MesQueUnClub_87 dlatego się gotuje w sobotę na 2 dni:)

1

@Barthez_94 generalnie tak ale na La rambli można poruszać każdy temat nie obrażając nikogo

0

@Transu96 przyjdę sura bm odpalę ognistego ducha i leżysz:D

0

@Encore a jak lubisz kiepskich to lecą na Polsat comedy central :D

1

@Encore ja aktualnie oglądam na comedy central teoria wielkiego podrywu w praktyce: pożegnanie

0

@barcelonaLM a to mam gdzieś i tak bym to przepił:D

0

Po tej ostatniej aktualizacji w tej pie........ Fifie się nie da grać

0

@Zieliniak czemu 3? Poniedziałek to 2

5

@kkbarca coś pięknego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?