1

@Danny Gaucho bardzo dziękuję:)

0

Można prosić o linka w którym De Bruyne wykonuje takie genialne podanie to było jakoś parę dni temu w reprezentacji? Wiem że niejasna prośba ale może ktoś będzie wiedział:D

0

Co się odjebalo w tej obronie?

3

Już tylko wierzę w to że się doyebie Jim Beamem bo na punkty już nie liczę

0

@Cley72 musi być jak ta druga czekolada

1

Dawać Fatiego i Cou!

0

Asfa............

0

Jakby dostał kartkę to sędzia byłby oskarżony o rasizm

6

Dembele tragedia...

0

Ależ brzydkie te stroje naszych

0

@Striker nie lubię hipokrytów i to dlatego:)

0

@Messibestplayerintheworld a to nawet nie wiedziałem

2

Dlaczego jak zapytałem o stronkę z pobraniem rdr2 za darmo zostałem lekko zlinczowany a jak ktoś chce streama meczu za darmo to chętnie linki lecą? Sam też nie raz prosiłem ale jaka tu jest ku.... różnica?

5

@FC1899Barca tego 2012 nie da się opisać w słowach

0

Ciekawie się to zapowiada

3

Niezły maraton meczów w premier league

0

Te karne w Fifie 21 to jest jeb.... dno

0

@joloskyy no tak właśnie myślałem tylko ktoś mi kiedyś powiedział (i to nie tępa osoba) że to kurwa nie istnieje.

0

@Lukas14 ile dostałeś?

0

@4drian0 ja mam inny problem. Zjeść feliciane czy guseppe?

1

@Barcelismo co to jest?

0

@NeroTFP słyszałem że jak idziesz na kwarantannę to albo bierzesz urlop a jak nie masz to bezpłatny. Prawda to?

0

@svensonFCB jeszcze niecałe 6 godzin i do domciu

0

@ArterkHD z sosem grzybowym

1

@ObywatelPL genialne :D

0

@arrrow ok dzięki

0

Jak zresetuje telefon do ustawień fabrycznych to usuną się kontakty z karty SIM?

0

@stone80 ja narazie gram w FUT squad battles i bardzo fajnie się gra

0

Giroud ma 39 tempa jaka żenada xD

0

@mrboom to chyba nie warto inwestować w 2 letni telefon za który dałem 700zl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?