LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mns21 ja jestem otyły i nie mam z tym problemu xD
0
@kuz możesz coś więcej powiedzieć?:P
0
Mam pytanie do kogoś kto ogarnia kompy. Czy procek Intel i5 9500f płyta główna b360m aorus gaming 3 i karta graficzna ge force GTX 1660 to dobre połączenie?
1
@Fake69 najwyżej będzie spłacał jakiegoś Providenta albo inne gówno:D
0
@l0Messini tylko Lewy dba o formę
0
@pauletaa ja oglądam:)
1
Komentarz usunięty
2
Niech się skończy już ta szopka
2
Jak Leo zostanie na ten sezon to jedyna opcja żeby u nas grał dłużej to zwycięstwo w Lidze mistrzów
0
Neymar i Di Maria z koronawirusem
1
Kurrr Suarez Rakitic Vidal za darmo... Taki Perez by pewnie za nich że 100mln wyciągnął niech ten zarząd już wypier......
0
@VenoM kwarantanna
0
@Ghotti na ps5 ma być wiecej
0
@Ghotti jak nie zauważy? Ja mam do pc monitor 75hz i widzę duża różnicę między 50 a 65fps
0
@Ghotti LG OLED b97la
0
@Ghotti no właśnie ja mam LG OLED 55 cali i zastanawiam się ile pociągnie
0
@Ghotti a słyszałeś może coś że oledy się wypalają?
0
@Ghotti LG OLED podobno najlepsze
0
@cuttersomething jak jakieś gry na ps5 będą szły w 100hz to jest bardzo duża różnica między 50 a 100
21
Czyżby kolejna podwyżka?
0
@RosjaninBut Gabriel Jesus się zajebiście zapowiadał jakoś ponad 2 lata temu ale potem zgasł. Wg mnie wielki talent który skończy kiedyś w środku tabeli
0
@Maniek9444 Messi odchodzi z Barcy bo idzie do UFC
0
@adasko1998 z Interem to w ciągu najbliższych lat może zapomnieć o mistrzostwie kraju. Zresztą z united tez
2
@Joe_Pesci nie no gość wymiata xD
5
@LightningStrike też już nie wierzę w pozostanie Leo
1
@Cwaniak4 tak na bezludnej wyspie bo już mial dość sławy
1
Podobno już są dopięte szczegóły kontraktu Messiego w city
0
@Pingwinek premier league z 97pkt?
0
@Vebrol bo jakby coś tam nie poszło to pewnie nie poprowadziłby pierwszej drużyny
1
@grubiorz z tym że Arthura musieli sprzedać żeby się wyrobić w ffp