1

Jakby wszyscy mieli takie chęci jak Puig

0

Ale tu brakuje skrzydeł...

0

@Matej jak to prawda to niech ich ch... strzeli

0

To jest jakaś żenada

3

@Adi.Corp.Cule kibice zza stadionu śpiewają

0

Jak zagrał wczoraj nie licząc bramki? Niestety nie mogłem oglądać

0

Kontrataki w wykonaniu tego zespołu to poezja...

0

@Bagsik88 jak nie widzisz różnicy między tymi dwumeczami to nie mamy o czym rozmawiać

25

Komentarz usunięty

0

@Scross parę lat temu to oni zazdrościli nam no ale cóż czasy się zmieniają

2

Jak widzę plotki o Pjaniciu to mnie krew zalewa

0

Piszą o nim jakby już bywał królem strzelców

9

Zrozumcie ich. Dziesiątki milionów euro na koncie to za mało żeby przeżyć te parę miesięcy...

0

@masik86 i tak już chyba w Espanyolu i Valencii są zakażenia

0

A mnie wypierdzielaja na przymusowy urlop lub bezplatny

0

@mint od września do połowy marca 3.4mln zachorowań na grypę z czego 50 ofiar śmiertelnych. Koronawirusa 305 zachorowań 5 zgonów. Proporcja taka sama nie? Statystki w Polsce

1

@Gacu95 czy na zwykłą grypę umiera we Włoszech 350 osób w ciągu doby? Nie także przestań pierdolić

0

@mmateuz w jakim sensie? To ewidentna jedenastka

0

@luke975 dlatego na drugą otwieram browara

2

Oni chyba chcą odczuwać mniejszą presję niż pracownik za 3 tysiące

0

Będą tak walić głową w mur cały mecz?

0

Dobrze że tak się stało bo mógł skończyć jak Apollo Creed

2

Pięknie to wygląda

2

Kiedy ostatnio mecz był zamknięty w pierwszej połowie?

6

@sevs co z tego że tego nie wymyślił jak miał wyjebane na przygotowanie fizyczne?

0

@Lucassito bo valdek to spierdolił w presezonie

1

@noface tego by Superman nie obronił

3

Ten Nyom to kretyn

0

Te kontuzje to wina Valdka bo miał w dupie przygotowanie fizyczne

0

Chciałem zwolnienia Valdka teraz myślę że faktycznie mógł to być wielki błąd że zrobili to w środku sezonu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?