LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakby wszyscy mieli takie chęci jak Puig
0
Ale tu brakuje skrzydeł...
0
@Matej jak to prawda to niech ich ch... strzeli
0
To jest jakaś żenada
3
@Adi.Corp.Cule kibice zza stadionu śpiewają
0
Jak zagrał wczoraj nie licząc bramki? Niestety nie mogłem oglądać
0
Kontrataki w wykonaniu tego zespołu to poezja...
0
@Bagsik88 jak nie widzisz różnicy między tymi dwumeczami to nie mamy o czym rozmawiać
25
Komentarz usunięty
0
@Scross parę lat temu to oni zazdrościli nam no ale cóż czasy się zmieniają
2
Jak widzę plotki o Pjaniciu to mnie krew zalewa
0
Piszą o nim jakby już bywał królem strzelców
9
Zrozumcie ich. Dziesiątki milionów euro na koncie to za mało żeby przeżyć te parę miesięcy...
0
@masik86 i tak już chyba w Espanyolu i Valencii są zakażenia
0
A mnie wypierdzielaja na przymusowy urlop lub bezplatny
0
@mint od września do połowy marca 3.4mln zachorowań na grypę z czego 50 ofiar śmiertelnych. Koronawirusa 305 zachorowań 5 zgonów. Proporcja taka sama nie? Statystki w Polsce
1
@Gacu95 czy na zwykłą grypę umiera we Włoszech 350 osób w ciągu doby? Nie także przestań pierdolić
0
@mmateuz w jakim sensie? To ewidentna jedenastka
0
@luke975 dlatego na drugą otwieram browara
2
Oni chyba chcą odczuwać mniejszą presję niż pracownik za 3 tysiące
0
Będą tak walić głową w mur cały mecz?
0
Dobrze że tak się stało bo mógł skończyć jak Apollo Creed
2
Pięknie to wygląda
2
Kiedy ostatnio mecz był zamknięty w pierwszej połowie?
6
@sevs co z tego że tego nie wymyślił jak miał wyjebane na przygotowanie fizyczne?
0
@Lucassito bo valdek to spierdolił w presezonie
1
@noface tego by Superman nie obronił
3
Ten Nyom to kretyn
0
Te kontuzje to wina Valdka bo miał w dupie przygotowanie fizyczne
0
Chciałem zwolnienia Valdka teraz myślę że faktycznie mógł to być wielki błąd że zrobili to w środku sezonu...