0

@kicak261 w chuju miejcie róbcie co chcecie

0

@Jasiorro66 ogarnij trochę dupę

0

@Mojzesz9 wygra puchar króla i zostanie

1

Ja sobie nie wyobrażam trafić z taką gra na City albo Liverpool

0

Wyglądało jakby Pique miał wyjebane na to co Valverde mowi

1

Junior Firpo brawo

0

@janek_centrum dobrze mówisz

0

@sedziaoxford nie bo Ansu Fati na prawym skrzydle:D

0

Skład asa najlepszy

13

Ładnie Messi miażdży

3

El pistolero i nic wiecej

0

Masakracja!!!!!

0

Nie spodziewałem się tego

0

@Fake69 kolejną srogą porażką w LM?

0

No cóż chłop się zeszklił niestety:(

0

8

@TransferMAN munir gra dla reprezentacji Maroka

12

Kurwa Perez coś ty zrobił

3

@yoli zatkało kakao?

1

@Damian1899 nie opłaca się oglądać:D

0

Coraz lepiej im ta klepa wychodzi

0

Kurrr ta obrona...

1

@czarny_w przybił piątkę przyjrzyj się dobrze. https://m.fangol.pl/view/280704/mina-cr7-gdy-messi-zdobyl

0

@Misiusessi zbil z Messim

3

Jak Neymar wróci to fajnie się Barcą będzie grało w fifie:D

0

@nikemercurial chyba jedyna opcja żeby Messi był typowym PS

0

@Naturopata Cou odszedł i jak Dembele jeszcze odejdzie to będzie na jego pensje

9

@Chudini123 na co nam Dybala?

0

Wkoncu widać Barcę która chce pożreć rywala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?