LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Orłoś jakie Copa America w przyszłym roku?
0
@barczyk miejmy nadzieję
0
@michal1899 podejrzewam że tu chodzi np o coś takiego że dajemy 100mln i Coutinho za Neymara a Dembele sprzedajemy im osobno bo taki deal to totalne ośmieszenie by było
0
@lukaszkili10 no chciałbym posiedziec w takim więzieniu:)
18
Ciekawie by się zrobiło jakby wrócił Neymar i Alves
1
@Ares! Marzę żeby znów zobaczyć trio MSN
0
@Borneo mógłby ale nie z Valdkiem
1
@fhero chodzi o Ronaldo Nazario
0
Brazylia ma ładną pakę
0
@rademenes dokładnie to samo:-D
1
@maciuss94 w lidze angielskiej robią większe dziury w obronie niż w hiszpanii
0
@ryba84 zawsze go chciałem zobaczyć w koszulce Barcelony
0
Myślę że Buffon do nas trafi jeśli to jest prawda bo będzie miał szansę wygrać LM
8
@ViscaDelFritz1983 no ma rację
0
@konkwistadore w kwestii pensji masz rację ale czy Arda w 2015 był byle kim?
0
Brać Hallanda 19 lat i strzelił dzisiaj 9 goli w meczu przeciwko Honduras
0
@blaugrana158 w moim przypadku w zimie będę wiedział że lepiej skoki oglądać niż mecz Barcy
1
@krystus48 dobrze gadasz ale w takiej sytuacji to Valverde nie może być w tym klubie i mam nadzieję że tak się stanie
0
@betonito niech publicznie przeprosi i wraca bo Messi sam nie pociagnie
0
Jak dla mnie niech wbija
0
@BarcaSupporter niby tak ale Bayern pewnie chciałby kosmiczne pieniądze za niego
1
Ciekawy ten superpuchar ale nie w styczniu
9
Z tym trenerem każdy będzie wyjebany na tym etapie sezonu
0
@Flores no ja mam nadzieję
1
@JurnyGerwazy jak LM wygra Liverpool to złotą piłkę dostanie Van Dijk ale tylko idiota mógłby ustawić Messiego na 4 miejscu
0
@LODOMIR jak Liverpool wygra LM to ja obstawiam że to Van Dijk dostanie złotą piłkę
0
Ja mam wszystkie kanaly z canal+ ale o tym to nawet nie słyszałem
3
Nie ma kurr transmisji w telewizji?
0
To jest jakieś nieporozumienie tak samo Neymar 27...
1
No tak masz rację ale w takim razie jeśli przez niego będziemy tracić co mecz dwa gole to ma grać za zasługi z wcześniejszych lat?