0

@Orłoś jakie Copa America w przyszłym roku?

0

@barczyk miejmy nadzieję

0

@michal1899 podejrzewam że tu chodzi np o coś takiego że dajemy 100mln i Coutinho za Neymara a Dembele sprzedajemy im osobno bo taki deal to totalne ośmieszenie by było

0

@lukaszkili10 no chciałbym posiedziec w takim więzieniu:)

18

Ciekawie by się zrobiło jakby wrócił Neymar i Alves

1

@Ares! Marzę żeby znów zobaczyć trio MSN

0

@Borneo mógłby ale nie z Valdkiem

1

@fhero chodzi o Ronaldo Nazario

0

Brazylia ma ładną pakę

0

@rademenes dokładnie to samo:-D

1

@maciuss94 w lidze angielskiej robią większe dziury w obronie niż w hiszpanii

0

@ryba84 zawsze go chciałem zobaczyć w koszulce Barcelony

0

Myślę że Buffon do nas trafi jeśli to jest prawda bo będzie miał szansę wygrać LM

8

@ViscaDelFritz1983 no ma rację

0

@konkwistadore w kwestii pensji masz rację ale czy Arda w 2015 był byle kim?

0

Brać Hallanda 19 lat i strzelił dzisiaj 9 goli w meczu przeciwko Honduras

0

@blaugrana158 w moim przypadku w zimie będę wiedział że lepiej skoki oglądać niż mecz Barcy

1

@krystus48 dobrze gadasz ale w takiej sytuacji to Valverde nie może być w tym klubie i mam nadzieję że tak się stanie

0

@betonito niech publicznie przeprosi i wraca bo Messi sam nie pociagnie

0

Jak dla mnie niech wbija

0

@BarcaSupporter niby tak ale Bayern pewnie chciałby kosmiczne pieniądze za niego

1

Ciekawy ten superpuchar ale nie w styczniu

9

Z tym trenerem każdy będzie wyjebany na tym etapie sezonu

0

@Flores no ja mam nadzieję

1

@JurnyGerwazy jak LM wygra Liverpool to złotą piłkę dostanie Van Dijk ale tylko idiota mógłby ustawić Messiego na 4 miejscu

0

@LODOMIR jak Liverpool wygra LM to ja obstawiam że to Van Dijk dostanie złotą piłkę

0

Ja mam wszystkie kanaly z canal+ ale o tym to nawet nie słyszałem

3

Nie ma kurr transmisji w telewizji?

0

To jest jakieś nieporozumienie tak samo Neymar 27...

1

No tak masz rację ale w takim razie jeśli przez niego będziemy tracić co mecz dwa gole to ma grać za zasługi z wcześniejszych lat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?