0

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale mi chodziło o to że w pierwszym meczu smalling mógł dostać czerwień za faul na Messim bo mu przyjebal

0

Dokładnie.

0

No żółtko minimum. Może i nawet czerwona

0

No ale w pierwszym meczu busi też powinien wylecieć

0

A da się powiększyć obraz?

0

Zobacz dokładniej najpierw bylo w nogę

0

Hahaha ewidentny karny

0

Nie dziala.

0

Autokorekta.

0

Poratujcie linkiem z dobrą jakością nie musi być Polski bo reddita zbanowali. Proszę

40

Sprzedaż Umtitiego będzie debilizmem

4

Alenie mógł zdjac

0

Tylko idiota mógłby takie coś napisać

2

Z huesca to rezerwa ma pokazać swoje umiejętności

1

Inteligentna odpowiedz

8

Kurwa nawet jak będzie tryplet nie chce valdka widzieć...

0

Jeszcze nie awansowaliśmy

2

Niech busquets spierdala z boiska

2

To chyba był sarkazm

0

Busquetsa zdjąć on skończy z czerwoną

0

Lenglet ja pierdole

6

Malcom jest świetny

1

Pojechał po mamusi. Komentator hiszpański tak powiedział

3

Na Coutinho ciąży jakaś klątwa...

7

No Coutinho pokaż na co cię stać

1

Chodziło mu chyba o to np. w sobotę z atletico w środę Manchester i później znów mecz w weekend

0

W maju to może być przegrana liga i i lm

0

Mi się już chce z tego śmiać

0

Jak o tym pomyśle to strach co kiedyś będzie z Barca

3

Co tu się kurwa dzieje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?