0

Przecież Roberto na każdej pozycji gra zajebiście, nie widziałeś jak ostatnio na lewej obronie cisnął?

0

Jak nie uda mi się wyjść z roboty o 20 to się chyba potne

2

Malcoma na taki stres wpuszcza

0

Ale bym się wkur...

0

Mesjasz!

0

Wygrałem 2 żubry tzn że Barca walnie jeszcze ze 2:)

0

Zapomniałeś o dwóch trypletach?

0

Chyba że jego wypowiedź to też sarkazm

0

Reddit stream soccer tam szukJ

2

Dawać teraz Albę i Arthura

5

W następnym meczu może Roberto na bramkę?

0

Ktoś wie kiedy półfinał?

1

Jak oni chcą tak grać w obronie to znów max ćwierćfinał w LM

4

Kurwa mać Coutinho

0

Jak to Wolski powiedział ,,niemożliwe nie istnieje''

2

Walnąć 1 i u siebie wygrać 1-0

3

Malcom do zmiany w trybie natychmiastowym

3

Kurde Cou mógłby zagrać w tym meczu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Walka o piłkę a bramkarz ściemniał że dostał w mordę

0

Też mam taką nadzieję ale Coutinho może zniszczyć psychika a takiego Dembele można nazwać ,, cwaniaczkiem'' który robi swoje i ma wywalone na resztę przez co ma dużo większa pewność siebie

0

Też tak mam.

2

Ty tak poważnie?

9

Przecież ten chłop to był jeden z najlepszych pomocników na świecie... Po tej kontuzji coś się stalo

5

Dokładnie irytuje to ale fajnie gra

2

Ousmane Dembele!

7

Takiego Dembele chce oglądać

0

Chyba że będzie 3-0 to nie wpuści Messiego

0

Jestem zaskoczony tym skladem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?