LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież Roberto na każdej pozycji gra zajebiście, nie widziałeś jak ostatnio na lewej obronie cisnął?
0
Jak nie uda mi się wyjść z roboty o 20 to się chyba potne
2
Malcoma na taki stres wpuszcza
0
Ale bym się wkur...
0
Mesjasz!
0
Wygrałem 2 żubry tzn że Barca walnie jeszcze ze 2:)
0
Zapomniałeś o dwóch trypletach?
0
Chyba że jego wypowiedź to też sarkazm
0
Reddit stream soccer tam szukJ
2
Dawać teraz Albę i Arthura
5
W następnym meczu może Roberto na bramkę?
0
Ktoś wie kiedy półfinał?
1
Jak oni chcą tak grać w obronie to znów max ćwierćfinał w LM
4
Kurwa mać Coutinho
0
Jak to Wolski powiedział ,,niemożliwe nie istnieje''
2
Walnąć 1 i u siebie wygrać 1-0
3
Malcom do zmiany w trybie natychmiastowym
3
Kurde Cou mógłby zagrać w tym meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Walka o piłkę a bramkarz ściemniał że dostał w mordę
0
Też mam taką nadzieję ale Coutinho może zniszczyć psychika a takiego Dembele można nazwać ,, cwaniaczkiem'' który robi swoje i ma wywalone na resztę przez co ma dużo większa pewność siebie
0
Też tak mam.
2
Ty tak poważnie?
9
Przecież ten chłop to był jeden z najlepszych pomocników na świecie... Po tej kontuzji coś się stalo
5
Dokładnie irytuje to ale fajnie gra
2
Ousmane Dembele!
7
Takiego Dembele chce oglądać
0
Chyba że będzie 3-0 to nie wpuści Messiego
0
Jestem zaskoczony tym skladem