2

Rakitic to jedna wielka tragedia dzisiaj o pique juz nie mowiac

0

Niech lepiej Leo odda strzelanie karnych komuś innemu. To się robi irytujące ile on karnych nie wykorzystuje.

0

Głos jest ale nie ma obrazu doradzisz coś?

4

Poradzi ktoś gdzie można oglądnąć mecz na telefonie za darmo?

0

Dokładnie. Jak dla mnie jeśli by trafił do Barcy zamiast Neymara nie miałby gorszych statystyk. Mało tego wg mnie jest dużo bardziej dojrzały niż Brazylijczyk.

0

Ja od początku okienka transferowego na stronie Barcy jestem minimum 10 razy dziennie:D

0

Ja marzę żeby zobaczyć: Oficjalnie: Eden Hazard w Barcelonie!

0

Marzeniem byłby Griezmann

0

Koniec tej męki. Dobranoc

1

Jedziemy po tryplet!'!!

0

To jest tak zalosne. Nie wiem czy oni to specjalnie robia zeby sie Enripue pozbyc

0

Drybling Messiego to jakas tragedia ostatnio

0

Moze wkoncu mecz ktory zamkniemy w pierwszej polowie

0

Balus dokladnie o tym samym pomyslalem. Nie wiadomo w jakiej formie wroci a prawa obrona musi byc obsadzona. Pomimo tego nieszczescia mam nadzieje ze Aleix bedzie naszym drugim Danim!

0

Dla mnie jakby trafil na camp nou wtedy co przechodzil do chelsea to z takimi pilkarzami moglby byc lepszy od neymara. To tylko moje zdanie bez spiny

0

Hazard podobno kiedys mowil ze chcialby grac za napastnikiem jak dla mnie on jest stworzony dla takiego klubu jak Barcelona lecz niestety sie marnuje w Chelsea

0

Okradl ich z gola ale jak dla mnie karnego nie powinno byc

0

Gol dla atletico powinien byc uznany lecz dostali karnego ktorego nie powinno byc. sory za bledy lekka bania

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Uwielbiam ten hymn

0

o co chodzi z tym karnym? mozna tak strzelac?

0

Ludzie mam pytanie, trochę nie na temat ale to prawda że liga hiszpańska, włoska i francuska jest transmitowana tylko w telewizji eleven sport?

0

Dokładnie w meczu z Liverpoolem kiedy Benzema strzelił z główki to prawie wszyscy z przodu podlecieli cieszyć się razem z nim a z tego co widziałem to Kryśka tam nie miała zamiaru podlecieć

0

a czemu nie napiszesz?: Neymar + Messi + Suarez + Rakitić + np Iniesta? JR nie zrobil tak duzo zeby az tak o nim mowic

0

dzieki

0

Wie ktoś kiedy będą jakieś informacje na temat Suareza?

0

Wie ktoś coś na ten temat?? bo wchodzę co parę godzin i nic

0

A nikt nie pamięta czasów Messiego jak sam potrafił przedryblować 3/4 zawodników i strzelić gola. Mówienie ze Leo strzela bramki tylko dzięki Xaviemu i Iniescie to jakaś porażka. Owszem dawali znakomite podania ale nie można mówić że Messi jest zawodnikiem który ma dostać czystą piłkę sam na sam z bramkarzem żeby zdobyć gola. A Roni to wiadome jest piłkarzem którego się nie da zapomnieć. Wg mnie nie można ich porównywać bo mieli odmienne style gry.

1

no cos ty ten trener nie jest mieka fają i ich ustawi tak jak chce;d

0

No ok kara powinna byc ale bez jaj ze nie moze trenowac z druzyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?