LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Rakitic to jedna wielka tragedia dzisiaj o pique juz nie mowiac
0
Niech lepiej Leo odda strzelanie karnych komuś innemu. To się robi irytujące ile on karnych nie wykorzystuje.
0
Głos jest ale nie ma obrazu doradzisz coś?
4
Poradzi ktoś gdzie można oglądnąć mecz na telefonie za darmo?
0
Dokładnie. Jak dla mnie jeśli by trafił do Barcy zamiast Neymara nie miałby gorszych statystyk. Mało tego wg mnie jest dużo bardziej dojrzały niż Brazylijczyk.
0
Ja od początku okienka transferowego na stronie Barcy jestem minimum 10 razy dziennie:D
0
Ja marzę żeby zobaczyć: Oficjalnie: Eden Hazard w Barcelonie!
0
Marzeniem byłby Griezmann
0
Koniec tej męki. Dobranoc
1
Jedziemy po tryplet!'!!
0
To jest tak zalosne. Nie wiem czy oni to specjalnie robia zeby sie Enripue pozbyc
0
Drybling Messiego to jakas tragedia ostatnio
0
Moze wkoncu mecz ktory zamkniemy w pierwszej polowie
0
Balus dokladnie o tym samym pomyslalem. Nie wiadomo w jakiej formie wroci a prawa obrona musi byc obsadzona. Pomimo tego nieszczescia mam nadzieje ze Aleix bedzie naszym drugim Danim!
0
Dla mnie jakby trafil na camp nou wtedy co przechodzil do chelsea to z takimi pilkarzami moglby byc lepszy od neymara. To tylko moje zdanie bez spiny
0
Hazard podobno kiedys mowil ze chcialby grac za napastnikiem jak dla mnie on jest stworzony dla takiego klubu jak Barcelona lecz niestety sie marnuje w Chelsea
0
Okradl ich z gola ale jak dla mnie karnego nie powinno byc
0
Gol dla atletico powinien byc uznany lecz dostali karnego ktorego nie powinno byc. sory za bledy lekka bania
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Uwielbiam ten hymn
0
o co chodzi z tym karnym? mozna tak strzelac?
0
Ludzie mam pytanie, trochę nie na temat ale to prawda że liga hiszpańska, włoska i francuska jest transmitowana tylko w telewizji eleven sport?
0
Dokładnie w meczu z Liverpoolem kiedy Benzema strzelił z główki to prawie wszyscy z przodu podlecieli cieszyć się razem z nim a z tego co widziałem to Kryśka tam nie miała zamiaru podlecieć
0
a czemu nie napiszesz?: Neymar + Messi + Suarez + Rakitić + np Iniesta? JR nie zrobil tak duzo zeby az tak o nim mowic
0
dzieki
0
Wie ktoś kiedy będą jakieś informacje na temat Suareza?
0
Wie ktoś coś na ten temat?? bo wchodzę co parę godzin i nic
0
A nikt nie pamięta czasów Messiego jak sam potrafił przedryblować 3/4 zawodników i strzelić gola. Mówienie ze Leo strzela bramki tylko dzięki Xaviemu i Iniescie to jakaś porażka. Owszem dawali znakomite podania ale nie można mówić że Messi jest zawodnikiem który ma dostać czystą piłkę sam na sam z bramkarzem żeby zdobyć gola. A Roni to wiadome jest piłkarzem którego się nie da zapomnieć. Wg mnie nie można ich porównywać bo mieli odmienne style gry.
1
no cos ty ten trener nie jest mieka fają i ich ustawi tak jak chce;d
0
No ok kara powinna byc ale bez jaj ze nie moze trenowac z druzyna