0

Ter stegen się popisal

0

Z tym przereklamowanym bym nie przesadzał bo jak na swój wiek to jest kocur

0

Żeby miał zaliczony mecz chyba...

0

Komentator mówił że Messi

1

Chłopie wynik pewny a wkraczamy w najważniejszą część sezonu oni potrzebują odpoczynku

0

Co Suarez odwala?! Ok w 63 minucie zamknął mi morde

1

Z całym szacunkiem dla Messiego ale Juninho był jedyny i wyjątkowy pod tym względem

0

Widać chęć do gry podoba mi się

2

Tak samo jak awans rok temu z Roma?

0

Barca Liverpool, Manchester city Ajax, Porto Tottenham, united Juventus

0

Piszę w samo południe

0

Dzieki.

0

A co pokazał bo nie jestem w temacie?

1

O co chodzi z Ronaldo?

0

No ale faulowany nie był

0

Dokładnie.

0

A wg Ciebie karny wypracowany słusznie? Tak pytam bez spiny

0

Reddit stream soccer na kompie włącz i do tego za darmo

1

Jak dla mnie fajnie że gra bo mam nadzieję że chłop się odblokuje bo będzie potrzebny na LM

1

Romero chyba skończył karierę reprezentacyjną o ile się nie mylę

1

Dokladnie

0

Dzięki wielkie.

1

Ma ktoś może jakas stronkę do oglądania LM bo reddita chyba już nie ma?

1

Tak.

4

Kurde gdzie var? Ta kurrwa powinna znów wylecieć

0

Ok jak lubicie kiedy Barca wygrywa tylko i wyłącznie fartem to spoko.

1

Najbardziej frajerskie zwyciestwo

0

No to tez.

0

Co ten vinicius robi

0

Na viniciusie ale mi się wydaje że nie powinno być karnego on go ledwo dotknął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?