LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ter stegen się popisal
0
Z tym przereklamowanym bym nie przesadzał bo jak na swój wiek to jest kocur
0
Żeby miał zaliczony mecz chyba...
0
Komentator mówił że Messi
1
Chłopie wynik pewny a wkraczamy w najważniejszą część sezonu oni potrzebują odpoczynku
0
Co Suarez odwala?! Ok w 63 minucie zamknął mi morde
1
Z całym szacunkiem dla Messiego ale Juninho był jedyny i wyjątkowy pod tym względem
0
Widać chęć do gry podoba mi się
2
Tak samo jak awans rok temu z Roma?
0
Barca Liverpool, Manchester city Ajax, Porto Tottenham, united Juventus
0
Piszę w samo południe
0
Dzieki.
0
A co pokazał bo nie jestem w temacie?
1
O co chodzi z Ronaldo?
0
No ale faulowany nie był
0
Dokładnie.
0
A wg Ciebie karny wypracowany słusznie? Tak pytam bez spiny
0
Reddit stream soccer na kompie włącz i do tego za darmo
1
Jak dla mnie fajnie że gra bo mam nadzieję że chłop się odblokuje bo będzie potrzebny na LM
1
Romero chyba skończył karierę reprezentacyjną o ile się nie mylę
1
Dokladnie
0
Dzięki wielkie.
1
Ma ktoś może jakas stronkę do oglądania LM bo reddita chyba już nie ma?
1
Tak.
4
Kurde gdzie var? Ta kurrwa powinna znów wylecieć
0
Ok jak lubicie kiedy Barca wygrywa tylko i wyłącznie fartem to spoko.
1
Najbardziej frajerskie zwyciestwo
0
No to tez.
0
Co ten vinicius robi
0
Na viniciusie ale mi się wydaje że nie powinno być karnego on go ledwo dotknął