LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie ani Bale ani Coutinho nigdy nie byli tak dobrzy jak Hazard więc myślę że on sobie spokojnie poradzi w LL
0
Zapomnij że Valdek posadzi Busquetsa na ławce
0
Noi jak ustawisz Griezmanna za Coutinho?
0
Jakby Messi poszedł do City to LM w kieszeni
1
Mądre to...
1
Dokładnie szkoda tych sobotnich wieczorów
0
O inteligencji nie będę mówił ale to co napisał dalej jest bardzo bolesną prawdą
2
Komentarz usunięty
0
Dokładnie szkoda tych 2godzin
3
Co z nim nie tak?
6
Do tego trzeba jeszcze ofensywnego pomocnika
11
Komentarz usunięty
3
Ty masz coś z głową?
0
To byłby piękny scenariusz ale chyba nie możliwy
0
No mi chodzi o to że jak jest taka opcja że go zostawią jak wygra puchar króla to wolę żeby przegrali
0
Mi się wydaję że Wenger to za mięka faja. Tu trzeba gościa który ich postawi do pionu
0
Ty czaisz czemu chce porażki?
1
Prawda jest taka że tiki taki już nie ma
5
Jeżeli przyszłość Valverde zależy od wygranego finału pucharu króla to ja wolę żeby przegrali
0
Koszt Hazarda i Eriksena to minimum 250 milionów
3
Komentarz usunięty
0
I tak pewnie będą brać jakiegoś noname'a z ligi hiszpańskiej
1
Hazard by się przydał
1
I do tego jakiś kreatywny pomocnik w ofensywie
0
Jak Valverde zostanie na następny sezon to pierdole całe oglądanie Barcelony
1
Valverde wypierdalaj chujowa gra tylko cię wyniki trzymały
0
Żegnam
0
Kurwa kurwa kurww
0
No czyli to nie wychowanek
0
Nie czytają ze zrozumieniem