0

Jak dla mnie ani Bale ani Coutinho nigdy nie byli tak dobrzy jak Hazard więc myślę że on sobie spokojnie poradzi w LL

0

Zapomnij że Valdek posadzi Busquetsa na ławce

0

Noi jak ustawisz Griezmanna za Coutinho?

0

Jakby Messi poszedł do City to LM w kieszeni

1

Mądre to...

1

Dokładnie szkoda tych sobotnich wieczorów

0

O inteligencji nie będę mówił ale to co napisał dalej jest bardzo bolesną prawdą

2

Komentarz usunięty

0

Dokładnie szkoda tych 2godzin

3

Co z nim nie tak?

6

Do tego trzeba jeszcze ofensywnego pomocnika

11

Komentarz usunięty

3

Ty masz coś z głową?

0

To byłby piękny scenariusz ale chyba nie możliwy

0

No mi chodzi o to że jak jest taka opcja że go zostawią jak wygra puchar króla to wolę żeby przegrali

0

Mi się wydaję że Wenger to za mięka faja. Tu trzeba gościa który ich postawi do pionu

0

Ty czaisz czemu chce porażki?

1

Prawda jest taka że tiki taki już nie ma

5

Jeżeli przyszłość Valverde zależy od wygranego finału pucharu króla to ja wolę żeby przegrali

0

Koszt Hazarda i Eriksena to minimum 250 milionów

3

Komentarz usunięty

0

I tak pewnie będą brać jakiegoś noname'a z ligi hiszpańskiej

1

Hazard by się przydał

1

I do tego jakiś kreatywny pomocnik w ofensywie

0

Jak Valverde zostanie na następny sezon to pierdole całe oglądanie Barcelony

1

Valverde wypierdalaj chujowa gra tylko cię wyniki trzymały

0

Żegnam

0

Kurwa kurwa kurww

0

No czyli to nie wychowanek

0

Nie czytają ze zrozumieniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?