0

@zubit Szukaj na stronie strims.world

0

@Marjando No dobra ale czemu niby wieksza ustawka niż ta Modriciem?

4

@wacek1986 Najlepiej jakby dali o 11 żeby ludzie pracujący na 2 zmianę zdążyli obejrzeć przed pracą

0

@Marjando Niby czemu? Najlepszy obrońca świata i zwycięzca ligi mistrzów

0

De Jong to perła

0

No fajnie taki mecz w środku tygodnia

13

Gdzie jest kurwa Var

4

Lahoz musi coś po sobie zostawić xd

0

@Tomek54321 No tak tylko na dłuższą metę nie będziemy mieć tyle szczęścia. Prawda jest taka że nie potrafią grać w obronie

0

@against_modern_football Spokojnie chyba wczoraj gdzieś czytałem że griezman ma być włączony w transfer Neymar także długo u nas nie posiedzi:D

1

@noface Cud że nie było 2-3 zero dla Sevilli jesteś pewien że taka Barcę chcesz widzieć?

0

No to się dzieje

15

Jak to jest prawda to zarząd Barcy to największe gówno jakie istnieje

0

@LionelM95 widzę że upośledzony jestes

5

@Pappy Dokładnie jednak Valverde mistrz mam nadzieję że będzie z nami przez najbliższą dekadę

0

@Kornaad ciekawe czy będziesz to samo gadał jak trzeci rok z rzędu zostaniemy szmatami roku w LM

0

@Remi70 jakby Valverde miał jaja to przy wyniku 0-3 coś by zrobił. Ty kurwa serio nie widzisz że Barca gra bez pomysłu?

2

I Valverde świetny bo dobre zmiany zrobił...

0

@Remi70 szkoda że nie był takim geniuszem w meczu Roma albo Liverpoolem

4

Oczywiście indywidualności ratują dupę Valdka

0

Ale zakurwil ojojoj

1

Inter się bawi z nami...

2

Conte drze pizde na swoich piłkarzy a Valdek se stoi i ma wyjebane

0

Haha kurwa pięknie

0

@xesco Streams world

0

@maroon tyle że Fati też jakiś uraz

0

@Tomo1989 tylko czekac aż griezman i de Jong się połamią...

0

@ogor4000 no właśnie asystował Cou

0

@dontripe niewypał Coutinho to akurat wg mnie wina Valdka

0

Spokojnie odpali jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?