LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zubit Szukaj na stronie strims.world
0
@Marjando No dobra ale czemu niby wieksza ustawka niż ta Modriciem?
4
@wacek1986 Najlepiej jakby dali o 11 żeby ludzie pracujący na 2 zmianę zdążyli obejrzeć przed pracą
0
@Marjando Niby czemu? Najlepszy obrońca świata i zwycięzca ligi mistrzów
0
De Jong to perła
0
No fajnie taki mecz w środku tygodnia
13
Gdzie jest kurwa Var
4
Lahoz musi coś po sobie zostawić xd
0
@Tomek54321 No tak tylko na dłuższą metę nie będziemy mieć tyle szczęścia. Prawda jest taka że nie potrafią grać w obronie
0
@against_modern_football Spokojnie chyba wczoraj gdzieś czytałem że griezman ma być włączony w transfer Neymar także długo u nas nie posiedzi:D
1
@noface Cud że nie było 2-3 zero dla Sevilli jesteś pewien że taka Barcę chcesz widzieć?
0
No to się dzieje
15
Jak to jest prawda to zarząd Barcy to największe gówno jakie istnieje
0
@LionelM95 widzę że upośledzony jestes
5
@Pappy Dokładnie jednak Valverde mistrz mam nadzieję że będzie z nami przez najbliższą dekadę
0
@Kornaad ciekawe czy będziesz to samo gadał jak trzeci rok z rzędu zostaniemy szmatami roku w LM
0
@Remi70 jakby Valverde miał jaja to przy wyniku 0-3 coś by zrobił. Ty kurwa serio nie widzisz że Barca gra bez pomysłu?
2
I Valverde świetny bo dobre zmiany zrobił...
0
@Remi70 szkoda że nie był takim geniuszem w meczu Roma albo Liverpoolem
4
Oczywiście indywidualności ratują dupę Valdka
0
Ale zakurwil ojojoj
1
Inter się bawi z nami...
2
Conte drze pizde na swoich piłkarzy a Valdek se stoi i ma wyjebane
0
Haha kurwa pięknie
0
@xesco Streams world
0
@maroon tyle że Fati też jakiś uraz
0
@Tomo1989 tylko czekac aż griezman i de Jong się połamią...
0
@ogor4000 no właśnie asystował Cou
0
@dontripe niewypał Coutinho to akurat wg mnie wina Valdka
0
Spokojnie odpali jeszcze