1

Kurwa wytłumaczy mi ktoś czemu takie mecze dają w niedzielę? W Hiszpanii się w poniedziałki nie pracuje czy jak?

5

Wszedł Roberto za Griezmanna i od razu piłkę dostał od Messiego

19

Aż mi szkoda Griezmanna

1

I to jest Barca chcą ich pożreć a nie stoją cały mecz

0

Jeeeeeeeeeeeeeeest

1

@liberoFCB sezon 16/17 to aż tak dawno?

0

Chyba się zdrzemnę na drugiej połowie przed melanżem

3

@kejdzi też tego nie czaję że Inter tylko o niego walczy

25

Puig jest po prostu zajebisty

6

Bez odpowiednich pomocników Barcy nie bedzie

0

@yla może nie oh ah ale widać że więcej biegają i trochę lepiej klepią

2

Szybka egzekucja w pierwszej połowie a w drugiej wchodzą młodzi

9

@Szarley dokładnie od dawna nie oczekiwałem tak na mecz Barcy zobaczymy co z tego będzie

11

Noi to mi się podoba

7

Ale by była beka jakby faktycznie Pochettino przyszedł

0

To Griezmann na środek i prawdziwa szansa dla Fatiego

0

@endriuuu2 najlepsze jest to wtedy na Enrique też mówiono wuefista:D

0

Śledzi ktoś może grę Traore? Naprawdę tak dobry jest że 70 baniek za niego trzeba dać?

24

Ta statystyka powinna zamknąć buzię tym którzy mówią że Cristiano jest bardziej kompletnym piłkarzem od Messiego

0

@Pawel1980 no a w tamtym sezonie było jakieś tridente?

0

To rozegranie na naszej połowie to jakiś dramat

2

Co alba odpierdala

2

Noi elegancko w miarę wyrównane pary i Barca na Napoli jak chciałem

0

Jeżeli pójdzie na wypożyczenie to już po chłopaku

0

@GlowixZiom o kurde byłem pewny że to czytałem na wp:D

51

O ile się nie mylę to Fati został najmłodszym strzelcem w historii LM

0

Co tu się kurwa dzieje?????

0

Vitolo powinien wylecieć

0

Piękny ten stadion

0

@MILAS1995 wejdźcie na strims.world

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?