LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobrze że Sancho nie grał od początku
0
@kloppolk1234 strims.world
3
@marian1019 strims.world
0
Jak to przegramy a Inter wygra ze Slavia to potem z Interem na wyjeździe o awans. Muszą się mocno spiąć dzisiaj
0
Tak Barca powinna strzelać gole
0
@lukasz1409 dlatego musi przyjść trener który nie będzie się bał ich posadzić na ławie
0
@Aumanor jak dla mnie to że jest biały to z Realu
0
@czarnatom tu chyba chodzi o to że jest za bardzo zwiazany z Espanyolem
0
@Olszak1986 nie warto
1
Leganes przed tym meczem miało 6 pkt na 13 meczów a kurwa Barcelona im nie daje rady
0
Co tu się dzieje?
29
Nikogo nie kupować do póki trener się nie zmieni
0
Dobrze że wybrałem grę w gothica bo z tego co widzę to szkoda czasu na oglądanie
0
@tomcio23245 To jest najgorsze że w trakcie sezonu go nie zwolnią:/
2
Kucnij sobie jeszcze
0
Hahaha ja pierdole
0
Znów wyjazd i znów gramy jak równy z równym...
1
@Yanek Coś czytałem że jak Barca nie wygra LM to nie wystąpi w tym turnieju
0
@Wilczeq A ile ma Cristiano?
6
Messi co za mecz!
0
@MaFCB Dokładnie ja o nim w pewnym momencie zapomniałem
0
@Marjando Ja nie mówię że nie powinien jej Messi dostać tylko że bardziej Van Dijk zasługuje teraz niż Modric wtedy
0
@Marjando Jak dla mnie Van Dijk zdecydowanie bardziej zasługuje na złotą piłkę niż Modric
3
@ToJa79 Barca powinna zainwestować pieniądze w trenera który kopnie w dupę te gwiazdeczki
1
@nawarro No to jest właśnie mes que un club
4
To jest kurwa żałosne co się stało z tą drużyną
8
Dawać Fatiego w drugiej połowie za Suareza
1
Dobrze że Slavia strzela jak ja w fifie
0
@Panda4Ever Szukaj na strims.world jest transmisja z Polsat sport
0
Kto to ten drugi komentator?:D