2

Dobrze że Sancho nie grał od początku

0

@kloppolk1234 strims.world

3

@marian1019 strims.world

0

Jak to przegramy a Inter wygra ze Slavia to potem z Interem na wyjeździe o awans. Muszą się mocno spiąć dzisiaj

0

Tak Barca powinna strzelać gole

0

@lukasz1409 dlatego musi przyjść trener który nie będzie się bał ich posadzić na ławie

0

@Aumanor jak dla mnie to że jest biały to z Realu

0

@czarnatom tu chyba chodzi o to że jest za bardzo zwiazany z Espanyolem

0

@Olszak1986 nie warto

1

Leganes przed tym meczem miało 6 pkt na 13 meczów a kurwa Barcelona im nie daje rady

0

Co tu się dzieje?

29

Nikogo nie kupować do póki trener się nie zmieni

0

Dobrze że wybrałem grę w gothica bo z tego co widzę to szkoda czasu na oglądanie

0

@tomcio23245 To jest najgorsze że w trakcie sezonu go nie zwolnią:/

2

Kucnij sobie jeszcze

0

Hahaha ja pierdole

0

Znów wyjazd i znów gramy jak równy z równym...

1

@Yanek Coś czytałem że jak Barca nie wygra LM to nie wystąpi w tym turnieju

0

@Wilczeq A ile ma Cristiano?

6

Messi co za mecz!

0

@MaFCB Dokładnie ja o nim w pewnym momencie zapomniałem

0

@Marjando Ja nie mówię że nie powinien jej Messi dostać tylko że bardziej Van Dijk zasługuje teraz niż Modric wtedy

0

@Marjando Jak dla mnie Van Dijk zdecydowanie bardziej zasługuje na złotą piłkę niż Modric

3

@ToJa79 Barca powinna zainwestować pieniądze w trenera który kopnie w dupę te gwiazdeczki

1

@nawarro No to jest właśnie mes que un club

4

To jest kurwa żałosne co się stało z tą drużyną

8

Dawać Fatiego w drugiej połowie za Suareza

1

Dobrze że Slavia strzela jak ja w fifie

0

@Panda4Ever Szukaj na strims.world jest transmisja z Polsat sport

0

Kto to ten drugi komentator?:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?