LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cariones to było chyba 2 lata z tego co pamiętam a Coutinho przyszedl w styczniu 2018
0
@Botanik twardy orzech do zgryzienia :D
3
@Rodion czyli studia robisz tylko i wyłącznie dla papierka który ci się w przyszłości nie przyda?:p
0
Już nie wiadomo czy się śmiać czy płakać
0
@Woland10 ludzie pisali że wczoraj wieczorem zaczął obserwować to już nie wiem
0
@CZaras trochę za chuda twarz
7
Co za żenada się robi w tym klubie
0
@Mocher91 no też masz rację ale postaw się na miejscu Koemana. Rzucił reprezentację która ma duże szanse na Euro i przyszedł do takiego gnoju próbując coś zrobic a za chwilę zwolniony.
0
@Mocher91 jakby tak się stało to niezle by Koemana w ciula zrobili
0
@Aleks27 ty jesteś głupi czy cytujesz Hajto? xD
0
@DanielOOL nie ma ig możesz w skrócie napisać?
16
Według mnie Pique ok bo ciężko by go było zastąpić ale Busquets wyjazd
0
@Demazo marzenie ściętej głowy:D
0
@Mocher91 też jestem tego zdania
0
@ShawnC jak dla mnie mbappe nie do wyjęcia z PSG
0
Wyczytałem na pewnej stronie że jeśli Messi odejdzie to Barca w jego miejsce będzie próbowała pozyskać Dybale. Co sądzicie na ten temat?
1
@FCB24 też jestem tego zdania
4
@Coutinho007 to że nie ma goli nie znaczy że mecz nudny
0
Mi się wydaje że jakby Messi odszedł to nie byłoby aż takiej tragedii w jego miejsce Griezmann bo tam jego miejsce i wróciłby do najlepszej wersji
1
@victor to niech pozwoli w 100% to zrobić trenerowi
1
@Alvarinho ja tam jestem za Bayernem ze względu na Lewego. Chociaż jak Bayern wygra to jako jedyna drużyna dogoni Barce w wygranych trypletach
2
@slayer noi trzeba dodać że lopetegui kopnal reprezentację jakoś parę dni przed rozpoczęciem mistrzostw
3
@Hiroshima a nie śmiali się po blamazach z poprzednich 3 lat?
4
@NIEBIESKI77 ujawniam się
1
@gaq piłkarze by się popłakali że za dużo od nich wymaga
0
@MikiBarca Guardiola nigdy nie wróci do Barcy jako trener pierwszej drużyny!
13
@sebo939 jak widziałem te wykopy to aż mnie krew zalewała
0
Kolejne posmiewisko to jest zenada
0
Kurrrrwa co oni robia
0
No wykończą nas skutecznością