0

Orientuje się ktoś ile może kosztować wymiana szybki w smartfonie?

0

Bernardo Silva i Higuain z paczki za 25 meczów w squad battles. Chyba spoko co mordy?

0

Przyjemnie się gra w squad battles na klasie swiatowej

0

@dniel sprawdziłem fajnie to wygląda dzięki

0

Jakieś propozycje telefonu do 800zl? Żeby był porównywalny do Xiaomi redmi note 5 bo takiego mam ale szybko w nocy poszła prawie w pył

1

@Hushovt smażona cebulkę na świeżą bułkę czy pieczona w piekarniku?

0

@Triv44 No to chyba będzie grane za niedługo:D dzięki

0

@Hasszz no spoko to wygląda ale nie lubię za bardzo takich futurystycznych gier

1

@Triv44 a w tej serii nie ma znaczenia że w sumie zacznę od 3?

0

@Triv44 a to spoko obczaje. Z Far Cry ograłem tylko właśnie Primal i na chwilę grałem w 1

0

Znacie jakieś gry w stylu Mad Max, Far cry primal w ktorych się odbija np jakieś obozy czy coś w tym stylu?

0

@Jakchcesz w co grasz jeśli można wiedzieć?

0

@Hubso przypał trochę. A zmiana meila jest możliwa?

2

Grasz sobie mecz w FUT i nagle ci się po prostu wyłączy bo ci za dobrze odzie

1

@Hubso już ogarnąłem przycisk L2 był tak jakby wciśnięty cały czas. Bo w sumie na tym padzie gram od Fify 16 to jest po przejściach:)

0

FIFA 21 mi się nie chce włączyć. Dochodzi do tego motywu z Mbappe kręci się kółko i nie chce przejść dalej. Miał ktoś taki problem?

3

@jeyx77x trochę mało dostałeś skoro minimalna teraz jest około 1900 na czysto

1

Zajebiście że w FUT 21 nie ma kondycji

0

@HK23 do takiej dawki piwa to polecam jakiś serial komediowy

0

@Visca el Barca !! Nawet mnie nie strasz bo za chwilę odpakowuje Fifę...

0

@tadzik447 też rozwiązanie xD

0

@Stoiczkow póki co ale to idzie w totalna inwigilację człowieka. Chory się ten świat robi

1

@szymon6847 a mogą sprawdzić czy faktycznie jest niesprawny?

0

Widzę że ludzie piszą coś o aplikacji ,,antycovidova'' która będzie trzeba zainstalować jak każą. To jest kurr zgodne z prawem?

0

@Mixtape może Trzeci wymiar zapomnij o tym

0

Takie pytanko o Fifę 21. Czy w Fifie 21 w FUT trzeba grac tym precyzyjnym wykończeniem które wprowadzili chyba w 19 czy można grać bez tego?

0

@osa91 aha dobra nie znałem takiego skrótu :D

0

@osa91 jak dwóch wejść?

0

Mam taki problem z monitorem. Mam podpięty przez wejście DP a podczas włączania komputera nie pokazuje się od razu obraz tylko system tak jakby szuka tego wejścia i najpierw wyskakuje HDMI 2.1 później HDMI 2.2 na końcu DP i pojawia się obraz. Wie ktoś czy można to wyłączyć żeby od razu wyświetlał DP?

0

@RomanHoffer to było z tego odcinka co był w jakimś teleturnieju? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?