LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Orientuje się ktoś ile może kosztować wymiana szybki w smartfonie?
0
Bernardo Silva i Higuain z paczki za 25 meczów w squad battles. Chyba spoko co mordy?
0
Przyjemnie się gra w squad battles na klasie swiatowej
0
@dniel sprawdziłem fajnie to wygląda dzięki
0
Jakieś propozycje telefonu do 800zl? Żeby był porównywalny do Xiaomi redmi note 5 bo takiego mam ale szybko w nocy poszła prawie w pył
1
@Hushovt smażona cebulkę na świeżą bułkę czy pieczona w piekarniku?
0
@Triv44 No to chyba będzie grane za niedługo:D dzięki
0
@Hasszz no spoko to wygląda ale nie lubię za bardzo takich futurystycznych gier
1
@Triv44 a w tej serii nie ma znaczenia że w sumie zacznę od 3?
0
@Triv44 a to spoko obczaje. Z Far Cry ograłem tylko właśnie Primal i na chwilę grałem w 1
0
Znacie jakieś gry w stylu Mad Max, Far cry primal w ktorych się odbija np jakieś obozy czy coś w tym stylu?
0
@Jakchcesz w co grasz jeśli można wiedzieć?
0
@Hubso przypał trochę. A zmiana meila jest możliwa?
2
Grasz sobie mecz w FUT i nagle ci się po prostu wyłączy bo ci za dobrze odzie
1
@Hubso już ogarnąłem przycisk L2 był tak jakby wciśnięty cały czas. Bo w sumie na tym padzie gram od Fify 16 to jest po przejściach:)
0
FIFA 21 mi się nie chce włączyć. Dochodzi do tego motywu z Mbappe kręci się kółko i nie chce przejść dalej. Miał ktoś taki problem?
3
@jeyx77x trochę mało dostałeś skoro minimalna teraz jest około 1900 na czysto
1
Zajebiście że w FUT 21 nie ma kondycji
0
@HK23 do takiej dawki piwa to polecam jakiś serial komediowy
0
@Visca el Barca !! Nawet mnie nie strasz bo za chwilę odpakowuje Fifę...
0
@tadzik447 też rozwiązanie xD
0
@Stoiczkow póki co ale to idzie w totalna inwigilację człowieka. Chory się ten świat robi
1
@szymon6847 a mogą sprawdzić czy faktycznie jest niesprawny?
0
Widzę że ludzie piszą coś o aplikacji ,,antycovidova'' która będzie trzeba zainstalować jak każą. To jest kurr zgodne z prawem?
0
@Mixtape może Trzeci wymiar zapomnij o tym
0
Takie pytanko o Fifę 21. Czy w Fifie 21 w FUT trzeba grac tym precyzyjnym wykończeniem które wprowadzili chyba w 19 czy można grać bez tego?
0
@osa91 aha dobra nie znałem takiego skrótu :D
0
@osa91 jak dwóch wejść?
0
Mam taki problem z monitorem. Mam podpięty przez wejście DP a podczas włączania komputera nie pokazuje się od razu obraz tylko system tak jakby szuka tego wejścia i najpierw wyskakuje HDMI 2.1 później HDMI 2.2 na końcu DP i pojawia się obraz. Wie ktoś czy można to wyłączyć żeby od razu wyświetlał DP?
0
@RomanHoffer to było z tego odcinka co był w jakimś teleturnieju? :D