0

@RomanHoffer czego stoisz na torach?

0

@pikass14 podobno najlepiej zbijać 4-5kg max na miesiąc bo będzie efekt jojo xD

1

@kuz no właśnie grałem sezony online w 20 i oczywiście przeciwnikowi wszystko wchodziło mi nic za chuja. Puściłem pada na ziemię tak lekko i coś tam strzela w środku jakby się jakaś część odłamała

0

Dlaczego człowieka wkur.... ta pieprzona FIFA a nadal człowiek gra?

0

@morrison gorsza od 20?

6

Messi wzrok jakby chciał kogoś zarżnąć

0

@Nicko gwałcą ich jak Bayern zgwałcił nas

1

Ale rzeźnia w premier league xD

0

@clyde co się stało?

0

@TheNekro94 jakby w 5 nie było checkpointow to też nie byłaby taka latwa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Michallublin noi tak powinno być

0

@Yosemite rozwalają mnie te klasyki w niedzielę...

0

@Barca1992 troszkę wisnioweczki tam było:p

0

@aiven ja pamiętam jak po przegranej na San Sebastian zaczęli grać jak z nut

1

Po zejściu Cou i Ansu nie wygląda to dobrze

0

Komentarz usunięty

0

@Mati1477313 koleś po prostu ma lepszy drybling niż Messi :D

0

@DarekFCBnaZawsze kiedyś ta strona chyba była stabilniejsza teraz losowanie LM i ledwo co działa

0

City to będzie miało farta jeszcze przez 10 lat w fazie grupowej za to jaka mieli w sezonie 12/13

0

@Katalonbar raczej nie ma opcji ludzie przez neta sobie rezerwują a ps5 schodzi jak świeże bułeczki

0

@mateusz33 a w takiej sytuacji to jest normalne L4 czy jak?

0

@EldoradoHaze kompletnie nic nie czujesz?

1

Ładna padaka w paczkach najlepsza karta to Abraham 78 xD

0

@olikwierk10 mordo a śmiga to czy padają serwery? Bo dopiero za godzinę dam radę się zalogować bo w robocie jestem

0

@pikass14 można wiedzieć ile czasu zbierałeś?

0

@Transu96 pracuje do 22 to może będzie działać jak wrócę:D

0

@grejtxkrzychu dzięki wszystkim za odpowiedź

0

Mordeczki działa już webapp?

2

@gumaz z 3(15 znaków)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?