LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RomanHoffer czego stoisz na torach?
0
@pikass14 podobno najlepiej zbijać 4-5kg max na miesiąc bo będzie efekt jojo xD
1
@kuz no właśnie grałem sezony online w 20 i oczywiście przeciwnikowi wszystko wchodziło mi nic za chuja. Puściłem pada na ziemię tak lekko i coś tam strzela w środku jakby się jakaś część odłamała
0
Dlaczego człowieka wkur.... ta pieprzona FIFA a nadal człowiek gra?
0
@morrison gorsza od 20?
6
Messi wzrok jakby chciał kogoś zarżnąć
0
@Nicko gwałcą ich jak Bayern zgwałcił nas
1
Ale rzeźnia w premier league xD
0
@clyde co się stało?
0
@TheNekro94 jakby w 5 nie było checkpointow to też nie byłaby taka latwa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Michallublin noi tak powinno być
0
@Yosemite rozwalają mnie te klasyki w niedzielę...
0
@Barca1992 troszkę wisnioweczki tam było:p
0
@aiven ja pamiętam jak po przegranej na San Sebastian zaczęli grać jak z nut
1
Po zejściu Cou i Ansu nie wygląda to dobrze
0
Komentarz usunięty
0
@Mati1477313 koleś po prostu ma lepszy drybling niż Messi :D
0
@DarekFCBnaZawsze kiedyś ta strona chyba była stabilniejsza teraz losowanie LM i ledwo co działa
0
City to będzie miało farta jeszcze przez 10 lat w fazie grupowej za to jaka mieli w sezonie 12/13
0
@Katalonbar raczej nie ma opcji ludzie przez neta sobie rezerwują a ps5 schodzi jak świeże bułeczki
0
@mateusz33 a w takiej sytuacji to jest normalne L4 czy jak?
0
@EldoradoHaze kompletnie nic nie czujesz?
1
Ładna padaka w paczkach najlepsza karta to Abraham 78 xD
0
@olikwierk10 mordo a śmiga to czy padają serwery? Bo dopiero za godzinę dam radę się zalogować bo w robocie jestem
0
@pikass14 można wiedzieć ile czasu zbierałeś?
0
@Transu96 pracuje do 22 to może będzie działać jak wrócę:D
0
@grejtxkrzychu dzięki wszystkim za odpowiedź
0
Mordeczki działa już webapp?
2
@gumaz z 3(15 znaków)